Seb Skalski wydaje EPkę w wytwórni DJ Spena

News
Seb Skalski i DJ Spen

Seb Skalski, polski muzyk, DJ oraz producent związany z warszawską sceną klubową, wypuści EPkę Floetic Soul EP w labelu Quantize Recordings.

Reklama

Seb Skalski i DJ Spen

Najnowsza minipłyta  Seby Skalskiego Floetic Soul EP ujrzy światło dzienne 27 listopada. EPka ukaże się nakładem wytwórni Quantize Recordings, której przewodzi  znany amerykański producent DJ Spen.

Jak doszło do tego, że nasz krajan znalazł się w katalogu Quantize Recordings? Otóż w 2016 roku label ogłosił konkurs na remix. Seb Skalski postanowił spróbować szczęścia i zgłosił się do muzycznego challengu, ostatecznie zajmując w nim 2. miejsce. O wyróżnieniu poinformował artystę w rozmowie telefonicznej sam DJ Spen.

Nagrodzony remix doszedł następnie do 2. miejsca w TOP 100 Soulful House na Traxsource oraz trafił do TOP 200 Souflull House 2018. Wtedy też zawiązała się współpraca DJa z Quantize Recordings – jeden z niewydanych utworów muzyka trafił na kompilację Quantize Summer Sampler 2017.

Seb Skalski – kolejny duży krok w karierze

Trzy lata po tym wydarzeniu, Seb Skalski może poszczycić się tym, że zadebiutuje pełnoprawnym wydawnictwem w labelu DJ Spena. Floetic Soul EP będzie zawierała 3 nagrania, w których gościnnie wystąpili amerykańscy soliści, znani już z poprzedniej płyty polskiego muzyka Set me Free, która powstała także przy wsparciu muzycznym Piotra Zabrodzkiego aka Masta P. W kawałku Floetic Soul usłyszymy zatem hause’ową divę Michelle Weeks, w utworze I Live For That Day nowojorską legendę L.T. Brown, a w nagraniu Better dobrze znanego w Polsce artystę Nicka Sincklera.

Pamiętam czasy kiedy grało się tylko z płyt winylowych. Wtedy duet Spen & Karizma to było coś bardzo wyjątkowego, ich brzmienie miało specyficzny i oryginalny klimat, prawdziwy House Music. Bardzo cieszy mnie to, że po latach spełniają się marzenia i taka legenda jak DJ Spen docenił mój talent i twórczość. Dołączyć do grona takich artystów to prawdziwy zaszczyt – mówił w rozmowie z Muno.pl Seb Skalski

EPkę można zamawiać już teraz pod tym adresem.

Seb Skalski & Michelle Weeks – Floetic Soul (Original Radio Mix)

Seb Skalski & L.T Brown – I Live for that Day (Original Mix)

Seb Skalski

Okładka Floetic Soul EP
Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Seb Skalski wydaje na Purple Music

27 września 2010
Seb Skalski wydaje EPkę w wytwórni DJ Spena

Seb Skalski świętuje jubileusz własnej wytwórni

26 kwietnia 2014
Seb Skalski wydaje EPkę w wytwórni DJ Spena

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.