SeaZone – zmiany programowe w Operze Leśnej

News

Koncert Kelis w Operze Leśnej, mający odbyć się 10 czerwca podczas Seazone Music & Conference, niestety nie dojdzie do skutku. Zobacz oświadczenie organizatorów.

Oświadczenie organizatorów SeaZone Music & Conference:

Ze względów od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w organizacji koncertów w Operze Leśnej w dniu 10 czerwca 2016r.
Występ artystki Kelis z zespołem zostaje odwołany w tym terminie. O nowym terminie poinformujemy niebawem
Występy pozostałych artystów: Brodka, Krzysztof Zalewski, Hatti Vatti & Lady Katee odbędą się bez zmian.
Osoby, które dokonały zakupu biletów na ten dzień proszone są o dokonanie zwrotu za pomocą formularza dostarczonego przez bileterie. Aby zrekompensować Wam nieobecność Kelis każda osoba, która dokonała już zakupu biletu, będzie mogła wejść bezpłatnie na koncert na podstawie listy gości (prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości).

Osoby, które dokonały zakupu karnetów proszone są o dokonanie zwrotu za pomocą formularza dostarczonego przez bileterię. Aby zrekompensować Wam nieobecność Kelis każda osoba, która dokonała już zakupu karnetu, będzie mogła odebrać opaskę dającą takie same uprawnienia (3 dni koncertów + 3 dni imprez klubowych) w punkcie akredytacyjnym na Placu Przyjaciół Sopotu w dniach:
– czwartek 9 czerwca, godz. 15:00 – 20:00
– piątek 10 czerwca, godz. 8:00 – 18:00
– sobota 11 czerwca, godz. 8:00 – 18:00
(Również prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości)

Bilety oraz karnety na to wydarzenie, które stanowią nagrodę w konkursach utrzymują swoją ważność.
W związku z powyższą zmianą ustalamy nową cenę biletu jednodniowego do Opery Leśnej. Nowa cena to 25 zł niezależna od miejsca czy sektora.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →