Seazone 2017 – pierwsze ogłoszenie artystów i prelegentów / BILETY

2 433
News

W czerwcu 2017 roku w Sopocie po raz drugi odbędzie się konferencja muzyczna Seazone. Sprawdź co będzie działo się w tym roku!

Pierwsza edycja Seazone Music & Conference zgromadziła blisko 700 osób, w tym niemal 200 artystów i prelegentów. W dniach od 8 do 10 czerwca 2017 roku Sopot ponownie zamieni się w największą bazę networkingową branży muzycznej.

Dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące programu konferencji, część nazwisk prelegentów i artystów, a także listę festiwalowych lokalizacji.

Niektóre tematy, które będą poruszane na konferencji to m.in. rola agencji bookingowych, cyfrowa dystrybucja muzyki czy innowacyjne szkoły muzyczne.
Dyskutować o tym będą przedstawiciele takich brandów jak Beatport, Pioneer DJ UK czy Ministry Of Sound. Nie zabraknie oczywiście prelegentów z Polski. W Sopocie pojawi się m.in. Kuba Sojka z C&C Bookings, Marcin Szymanowski z klubu Smolna czy Adam Baron ze Szkoły Muzyki Nowoczesnej.

Podczas tegorocznej edycji, swojej premiery doczeka się również SeaZone Showcase Festiwal, w ramach którego znani artyści zaprezentują się w całkowicie nowych odsłonach, a nieznani dotychczas szerokiej publiczności muzycy będą mogli zrealizować swoją szansę na debiut. W ramach projektu na scenie pojawią się m.in.: Low Roar, Daria Zawiałow, Coals, BeMy, Lilly Hates Roses, WU, Ted Nemet, The Fruitcakes, Niemoc, einarIndra, 57 (Oh Chill).
SeaZone to również warsztaty muzyczne połączone z targami, czyli dwa dni wykładów i prezentacji sprzętu skupionymi wokół świata wokół świata DJ, Studio, Home Recording oraz Produkcji Muzycznej.
Część wieczorna festiwalu, Seazone Nocą to imprezy i koncerty w najpopularniejszych sopockich klubach jak m.in. Sfinks700, Mewa Towarzyska czy Wtedy.
Bilety na to wydarzenie są już dostepne na naszej stronie, Biletomat.pl.