SeaZone Music & Conference – co nas czeka w Sfinks700?

News

Sprawdź co będzie się działo w sopockim klubie Sfinks700 w dniach 9-11 czerwca podczas SeaZone Music & Conference.

SeaZone Music & Conference to największe w Polsce spotkanie osób, środowisk i profesji związanych z Polską i międzynarodową sceną muzyczną. Konferencja, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania. SeaZone to także koncerty polskich i zagranicznych artystów.
Poza główną sceną w Operze Leśnej, Imprezy SeaZone odbywają się w wybranych sopockich klubach, m.in.  Sfinks700, SOHO, Spatif, Sopot Centrum, Mewa Towarzyska, EGO czy Wtedy.
Poniżej prezentujemy wam program wydarzeń w Sfinks700.
SFINKS 700 | 9 – 11 czerwca 2016, Sopot
Historia SeaZone dopiero się zaczyna, a sopocki klub Sfinks w tym roku będzie obchodził swoje 25-lecie. Jednakże obie nazwy łączy wieloletnia znajomość, a niekiedy przyjaźń, dlatego część muzyczna konferencji SeaZone nie może odbyć się bez udziału tego klubu.
Czas tego wielkiego branżowego spotkania, od 9 do 11 czerwca, został wypełniony tak, by nie brakowało atrakcji również dla ciała, więc za wrotami Sfinksa zagra DJ-ska extra liga zagraniczna i krajowa.
Czwartkowe otwarcie odbędzie się pod polskim sztandarem, który dumnie poniesie warszawski duet Xxanaxx. Michał i Klaudia wystąpią jako soundsystem, czyli DJ + vocal, a każdy kto zna muzykę grupy wie, że śpiew Klaudii potrafi zauroczyć. Drugim wykonawcą, który zagra DJ set będzie ekipa występująca pod nazwą Fair Weather Friends, a ich mikstura disco i funku nie pozwoli na podtrzymywanie ścian plecami. Z DJ-skim materiałem przybędzie także doceniony w radiu BBC oraz przez takich DJ-ów jak Gilles Peterson czy Till Von Sein – Klaves. Młody poznaniak pokaże, jaka potęga tkwi w future garage i house.
Dj-skie sety nie będą jedyną atrakcją nocy. Z żywym inwentarzem instrumentów wystąpi formacja Jóga, której muzyka trafia do lubujących się w nieco melodycznie pokręconych i nostalgicznych  utworach Björk, London Grammar, Crystal Castles a nawet Daughter.
Każdy kto przeżył jedną noc w Sfinksie doskonale wie, że poza występami na głównej sali można liczyć na wielką zabawę w małej przestrzeni, czyli na 'fontannę’. Tym razem ze względu na spore grono artystów i charakter ich występów na 'fontannie’ pojawi się skromniejszy skład w postaci Patryka Niedzieli, absolwenta Red Bull Music Academy Bass Camp 2013, doskonale poruszającego się między house, techno i future r’n’b.
XXANAXX dj set | FAIR WEATHER FRIENDS dj set | JÓGA live | KLAVES
Fontanna: Patryk Niedziela
https://www.facebook.com/events/133924733677674/

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Start: 20:00
Bilety: 25/30
Po czwartkowej rozgrzewce piątkowa noc eksploduje szeroko pojętym techno, a klimatyczna 'fontanna’ potraktuje słuchaczy bębnami i basem. Impreza pod nazwą wytwórni Kling Klong, którą dowodzi Martin Eyerer, jeden z uczestników konferencji SeaZone, będzie spotkaniem niezwykłych osobowości i kreatywnie myślących DJ-ów/producentów. Headlinerem wieczoru jest wspomniany Martin Eyerer, będący również współwłaścicielem Riverside Studios z Berlina i autorem ponad setki utworów, a wspomagać go będzie jeden z mentorów burn Residency Ibiza, nagrywający dla takich wytwórni jak Bedrock, Primate czy Yoshitoshi – Philipp Straub.
Zagraniczną ekipę sali głównej supportować będą polscy rozpoznawalni DJ-e – Łukasz Napora (Audioriver / Electronic Beats), bshosha (Detroit Zdrój / 1500m2) i Simon Mattson (Re:Fresh Your Mind / Elrow).
Jak podczas każdej imprezy w Sfinksie 'fontanna’ także będzie tryskać dźwiękiem, a tej nocy szczególnie połamanym. Londyńska ikona drum’n’bass DJ Nookie zagra z asystą MC Five Alive, a sety polskich DJ-ów będą należały do ROS’a (Addiction), Mad’a (Cannabeatz) i Reza (Metalheadz).
MARTIN EYERER | PHILIPP STRAUB | ŁUKASZ NAPORA | BSHOSA | SIMON MATTSON
Fontanna: NOOKIE & MC FIVE ALIVE | ROS | MAD | REZA 
https://www.facebook.com/events/1985014628391426/

Start: 22:00
Bilety: 20/30
Ostatni, sobotni wieczór w Sfinks700 to również delicje o smaku techno, również z importu… i to podwójnego. Z Katowic po udanej pierwszej edycji ElectroKlub impreza przyleci prosto nad samo morze, a za sterami zasiądzie kapitański skład wytwórni Kompakt – Reinhard Voight i Superpitcher.
Wraz z polską ekipą stewardów, duetem Asymetrik i Vacos’em, pozwolą zagubić się pasażerom we własnym kosmosie.
’Fontanna’ w tym czasie wybrzmi miksturą tech-house sporządzoną przez polskich gości Benito, Sebastianem Oscilla, Nathanem Pole oraz lokalną reprezentację, duetem MiT i SB. Tego wieczoru zagra również Envee, kojarzony doskonale z kultowymi Niewinnymi Czarodziejami, a jego eklektyczny set będzie podróżą po wielu rejonach świata w rytmach miasta i dżungli.
REINHARD VOIGT | SUPERPITCHER | ASYMETRIK | VACOS
Fontanna: ENVEE | BENITO | SEBASTIAN OSCILLA | NATHAN POLE | MIT | SB 

https://www.facebook.com/events/577200182451335/
Start: 20:00
Bilety: 30/35/40
Wszystkie imprezy odbywające się w klubie trwają do godziny 5 rano.
W dniach 9-11. czerwca trzeba być w Sopocie by wraz z mapą i harmonogramem wszystkich wydarzeń efektywnie wykorzystać pobyt w gorącym kurorcie.
Wszystkie informacje o  panelach, uczestnikach, lokalizacjach i godzinach są opisane na stronie www.seazonesopot.pl, aktualności dostępne na http://facebook.com/seazonesopot
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →