SeaZone Music & Conference – sprawdź program bezpłatnych paneli

Wydarzenie

Esencją SeaZone Music & Conference są panele, seminaria i warsztaty, podczas których swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się zaproszeni na tę okazję polscy i zagraniczni goście. Zobacz które z nich będą bezpłatne.

SeaZone Music & Conference odbywające się w Sopocie w dniach 9-11 czerwca to największe w Polsce spotkanie osób, środowisk i profesji związanych z Polską i międzynarodową sceną muzyczną. Konferencja, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania, a także koncerty polskich i zagranicznych artystów.

Esencją SeaZone Music & Conference są panele, seminaria i warsztaty, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się zaproszeni na tę okazję polscy i zagraniczni goście. Lista tematów jest ogromna – kreatywne wykłady poświęcone marketingowi w social mediach, organizacji imprez, bezpieczeństwu, współpracy z lokalnymi władzami. SeaZone to także wykłady instruktażowe, warsztaty, pokazy sprzętu i oprogramowania muzycznego, a także ciekawe spotkania z osobowościami muzycznymi, radiowymi i telewizyjnymi w kilku lokalizacjach, rozsianych po całym Sopocie.
SeaZone Music & Conference zaprasza również na imprezy klubowe oraz na swoją główną scenę w Operze Leśnej, gdzie wystąpią Kelis, Brodka, Kaliber 44, Wspólna Scena, Zalewski, Steva Nash & Turntable Orchestra, Paulina Przybysz, Hatti Vatti feat. Lady Katee.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poniżej przedstawiamy listę wydarzeń SeaZone Music & Conference, na które wstęp jest bezpłatny.

Piątek 10.06 – Państwowa Galeria Sztuki

Godzina 14:15 OBIEKTYW APARATU I KAMERY W RĘKACH PROFESJONALISTY.
Praktyczny poradnik dla fotografów i filmowców, jak stworzyć profesjonalnie wyglądający film lub galerię w formie fascynującej historii z imprezy, koncertu, eventu.
Spotkanie prowadzi Marcin Bąkiewicz (Music Foto Kolektiv), a udział wezmą:
Wojtek Rojo Rojek (freelancer, fotograf)
Zambari (stereoko.tv)
Izabela Uhlenberg (stereoko.tv)
Godzina 15:15 INWESTOWANIE W MARKETING I BUDOWANIE MARKI
Dlaczego inwestować w marketing? Jak budować pożądanie marki i rozwijać biznes? Muzyka jako jeden z instrumentów marketingu opartego na emocjach. Jak
najbardziej pożądane marki świata używają muzyki do budowania swojego wizerunku i rozwoju biznesu? Case Study: Moёt & Chandon, Hennessy, Mercedes i Louis Vuitton
Prowadzenie: Agnieszka Smektała (Ambasada Inspiracji)

Piątek 10.06 – SFINKS 700

Godzina 17:30 RED BULL SZKOŁA DŹWIĘKU
Red Bull Szkoła Dźwięku to spotkania, podczas których pasjonaci produkcji muzycznej i DJ-ingu mogą poszerzać swoją wiedzę, umiejętności techniczne, a także poznawać nowe oprogramowanie i sprzęt. Spotkania prowadzone są przez doświadczonych DJów i producentów.
17:30 Falcon1 – scratch sesja – poziom basic
18:30 Mr Krime – scratch sesja – poziom master
19:30 Steve Nash “Dekonstrukcja Live” – warsztat Ableton Live 9

Sobota 11.06 – Państwowa Galeria Sztuki

Godzina 11:00 PUSTE MIEJSCE NIE ZARABIA, CZYLI JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ NA KLUBACH, RESTAURACJACH I PUBACH?
Porcja wiedzy związana z zarządzaniem klubami, restauracjami, pubami, maksymalnym wykorzystaniem ich przepustowości, najczęściej popełnianymi błędami w obsłudze klienta, archiwizacją danych, pomijaniu analizy zebranych danych, czy np. brakiem automatyzacji codziennych procesów i konieczności cyfryzacji branży rozrywkowej.
Spotkanie prowadzi Maciej Wesoły (emenago.com)
Godzina 12:00 MANAGER XXI WIEKU – CZYLU PROWADŹ DOCHODOWY BIZNES, A NIE TYLKO KLUB.
Jak w prosty sposób zwiększyć obroty w klubie o min. 10%? Jakie zastosować techniki sprzedaży, żeby zwiększyć zyski? Jak zaplanować zyskowną imprezę? Czym jest action plan i dlaczego jest tak ważny? Nie jest tajemnicą, że dobra organizacja jest podstawą sukcesu, ale jak to zrobić by zoptymalizować czas pracy, a równocześnie, by wszystkie nadzorowane segmenty funkcjonowały możliwie najlepiej? Na te i wiele innych pytań odpowiemy, przedstawiając szereg narzędzi i sprawdzonych rozwiązań.
Prowadzący:
Piotr Rogowski (GlobCost.pl)
Paweł Gruba (Manager Hell’s Kitchen)
Godzina 15:45 OD KOŁYSKI AŻ PO GRĘ
Spotkanie odbędzie się pod osłoną płaszcza i miecza w otoczeniu sterty trupów zgnilców, ghuli czy wargów w karczemnej atmosferze. Rolę bardów przyjmą na siebie Mikołaj Stroiński, Marcin Przybyłowicz i Patryk Gęgniewicz, a wprowadzającym w temat minstrelem zostanie Piotr Gnyp. Ta idealnie dobrana trupa przybliży kulisy powstawania znakomitej ścieżki dźwiękowej najsłynniejszej polskiej gry komputerowej – sagi Wiedźmin, lecz Biały Wilk nie będzie jedynym bohaterem. Nasi goście opowiedzą o swych początkach kariery, przedstawią historię score-writingu i pierwszych nagrań sięgających demo-sceny.
Prowadzący: Piotr Gnyp (Kinguin.net)
Goście:
Marcin Przybyłowicz (kompozytor, aranżer, współpracownik muzyczny sagi Wiedźmin, współtwórca muzyki do III części)
Mikołaj Stroiński (kompozytor muzyki filmowej, aranżer, ilustrator dźwiękowy, współtwórca muzyki do Wiedźmin III)
Partyk Gęgniewicz (producent i sound designer, ex-Sundial Aeon, specjalista ds. nowych mediów)

Sobota 11.06 – SFINKS 700

Godzina 11:00 KARIERA I SUKCES NA MIĘDZYNARODOWYM RYNKU MUZYCZNYM
Jak wykorzystać możliwości i które drogi rozwoju wybrać? Mistrzowski instruktaż dla muzyków, producentów, dj-ów, managerów i promotorów przedstawią ci, którzy na rynku muzycznym osiągnęli już międzynarodowy sukces.
Godzina 12:15 DJ KONTRA PRAWO AUTORSKIE
Licencje DJ-skie – obowiązek, przywilej czy przykrywka dla nielegalnie zdobytej muzyki. Odpowiedzialność karna właścicieli klubów i DJ-ów. Dlaczego prawo „foruje” dj-ów radiowych ? Legalność mash-up’ów bez zgody autora i twórcy.
Prowadzący:
Robert Sroczyński (Prezes Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki – DJ Union)
Waldemar Kaczmarek a.k.a DJ Inox (Xoni records)

Sobota 11.06 – GALERIA DWIE ZMIANY

Godzina 11:30 MUZAK – RZEMIOSŁO UŻYTKOWE I PRODUKCJA NA ŻĄDANIE.
Muzyka zwolniona z opłat dla właścicieli praw autorskich w zastosowaniu komercyjnym i audiomarketingu. Banki brzmień i biblioteki muzyczne.
Prowadzący:
Marcin Baranski (Ak. Muz. Poznan / Kancelaria Baranski). Goście:
Wojtek Panufnik (soundimage.pl)
Krzysztof Zalewski (Radio-On)
Patryk Gegniewicz (e-muzyka)
Godzina: 15.00 SPOTKANIE INFORMACYJNE POŚWIĘCONE 7. EDYCJI FESTIWALU WARSAW MUSIC WEEK
Chcesz wystąpić na festiwalu? Chcesz zorganizować występ swojego artysty na festiwalu? Chcesz zorganizować showcase swojej wytwórni lub agencji? Przyjdź! Opowiemy Ci jak to zrobić!
Prowadzenie: Michał Zioło (Good Music / WMW)


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →