Scooter z trzema koncertami w Polsce – sprawdź, gdzie zagra

374
Eventpromo
Scooter z trzema koncertami w Polsce – sprawdź, gdzie zagra

Scooter dopiero co zagrał koncert na warszawskim Torwarze. Niedługo ponownie odwiedzi Polskę! Tym razem zagra w trzech miastach. Zobacz, gdzie!

Scooter

Scooter to niemiecka grupa, powstała w 1993 roku. Grają muzykę łączącą gatunki dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Obecnie zespół tworzą wokalista i lider H.P. Baxxter oraz Michael Simon i Phil Speiser.

Sukces przyniosły im pierwsze single –Vallée de Larmes oraz Hyper Hyper. Co ciekawe, kawałek powstał w wyniku freestyle’u wokalisty do tanecznego utworu instrumentalnego.

Scooter – Hyper Hyper, posłuchaj

Na przestrzeni ponad 25 lat na scenie, zespół wydał już ponad dwadzieścia studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są How Much Is The Fish, Maria, One, czy The Logical Song.

Scooter w Polsce – gdzie i kiedy zagra

Zespół Scooter dopiero co zagrał w Polsce. 19 czerwca wystąpił w warszawskim Torwarze w ramach projektu Space Transmission, gdzie dał pokaz niesamowitych efektów świetlnych, audiowizualnych, specjalnie przygotowanych pokazów laserowych i pirotechnicznych oraz zapewnił fanom prawdziwą, transcendentalną podróż do lat 90.

Na kolejny koncert Scootera w Polsce nie trzeba długo czekać, bo grupa w przyszłym roku przyjedzie do nas z aż trzema występami. Zobaczcie, gdzie zagrają:

Scooter w Polsce – bilety

Nie może Was zabraknąć na tych wyjątkowych, muzyczno-wizualnych wydarzeniach! Bilety na Scootera we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie kupicie na Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.