Scena techno łączy siły na rzecz Kolumbii

Fot. Materiały promocyjne
News
Muzyka dla Kolumbii

Nina Kraviz, Bjarki, DJ Rush, Kangding Ray oraz wielu innych DJ-ów i producentów wzięło udział w postaniu specjalnej komplikacji, mającej na celu wsparcie Kolombijczyków w proteście przeciwko korupcji w ich własnym rządzie.

Muzyka dla Kolumbii

Aż 99 artystów przyczyniło się do powstania albumu kompilacyjnego 100 Years Of Columbia. Zrobili to po to, aby pomóc obywatelom Kolumbii, którzy pokojowo protestują przeciwko korupcji i brutalności rządu.

Pierwsze manifestacje rozpoczęły się w kwietniu 2021 roku i spotkały się z wyjątkowo bezwzględną reakcją policji. Organizacja pozarządowa ONG Temblores, udokumentowała zaginięcia setek osób, zabójstwa cywilów oraz napaści na tle seksualnym dokonywane przez członków policji. Do dziś doliczyć się można tysięcy rannych ofiar, które trafiły do szpitala tylko dlatego, że domagały się poprawy sytuacji społeczno-gospodarczej we własnym kraju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artyści na rzecz Kolumbii

DJ-e i producenci zjednoczeni w szczytnym celu

Cały dochód ze sprzedaży 100 Years Of Columbia zostanie przekazany organizacjom charytatywnym działającym na terenie Kolumbii. Data wydania krążka to 3 czerwca 2021 roku. Płytą naprawdę warto się zainteresować, szczególnie, że na trackliście znajdziemy wielu wspaniałych artystów, takich, jak np.: Nina Kraviz, Bjarki, DJ Rush, Kangding Ray, Rødhåd, Marcel Deettmann, Hadone, Marcus L, Psyk, LDS, Dasha Rush, Cleric czy Arthur Robert.  Na płycie pojawi się również polski akcent – swój kawałek zaprezentuje bowiem Karol Mozgawa, znany jako Deas.

Poniżej możecie posłuchać kawałka Niny Kraviz, który trafił na komplikację:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →