Sascha Funke powraca do Kompaktu

News

Po ponad dekadzie Sascha Funke powraca do legendarnej wytwórni Kompakt z zupełnie nowym projektem muzycznym o nazwie Saschienne.

Choć Sascha Funke kojarzony jest głównie z wytwórnią BPitch Control, to jego pierwszy w karierze singiel pod tytułem „Campus” wydał w 1999 roku Kompakt. Teraz po ponad dekadzie, artysta ponownie powraca do legendarnego labelu z Kolonii z zupełnie nowym projektem o nazwie Saschienne, który Funke założył wraz z Julienne Dessagne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Jestem dumny i niezmiernie szczęśliwy, że mogę powrócić do wytwórni Kompakt. Minęło już 12 lat od momentu wydania mojego pierwszego singla i czuję się jakbym wracał do domu. Zdaję sobie sprawę, że Kompakt jest jednym z tych labeli, który idealnie znalazł równowagę pomiędzy trzymaniem się swoich muzycznych korzeni, a nieustannym rozwojem brzmienia w nowym kierunku.” tłumaczy Sascha Funke

Efekty współpracy Saschy Funke i multiinstrumentalistki i wokaliski Julienne Dessagne będziemy mogli podziwiać jeszcze tej jesieni. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: Kompakt


Sascha Funke – E.P 089 Podcast by nightclubber.ro

Sascha Funke (Bpitch Control) @ Superpitcher Album Launch Party, Fabric – London – 2010-08-14 by nightclubber.ro

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →