Sandy Rivera – nowy album + występ w Lublinie!

News

Za dokładnie tydzień w lublińskim Soudbarze wystąpi Sandy Rivera aka Kings Of Tomorrow, promując swój najnowszy album "Sandy Rivera Presents Blackwiz Farm".

Już 5 kwietnia 2010 roku w „lany poniedziałek” odbędzie się impreza, na którą czekali wszyscy miłośnicy muzyki klubowej! Po raz pierwszy w Lublinie w klubie Soundbar wystąpi gwiazda tak dużego formatu – ojciec i legenda muzyki house – Sandy Rivera aka Kings Of Tomorrow, który promować będzie swój najnowszy album „Sandy Rivera Presents Blackwiz Farm”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sandy Rivera to jeden z najważniejszy artystów jeśli chodzi o muzykę House. Numer „Finally”, nagrany pod pseudonimem Kings Of Tomorrow, zdobył kilkanaście nagród muzycznych w tym prestiżowy tytuł „Tune Of  The Year”!

 

 

Najnowszy album artysty – „Sandy Rivera Presents Blackwiz Farm” ma się ukazać w maju tego roku na założonej przez Riverę wytwórni – Blackwiz Records. Singiel „Cosmo Bar” promujący krążek dostępny jest już w sprzedaży. Na oficjalnej stronie myspace artysty można także odsłuchać numer „REDIAL”.

 

Poniżej znajdziecie tracklistę albumu oraz kilka filmików z największymi przebojami Sandy Rivery!

 

Sandy Rivera Presents Blackwiz Farm [Blackwiz Records]

Data wydania: maj 2010

 

Tracklista:
01. Aurei 2 2010
02. Reguide
03. Seclusion
04. Lost Trail
05. REDIAL
06. Organized Noise 3 2010
07. Cosmo Bar
08. Undiscovered

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →