Sandwell District w wersji długogrającej

Zapowiedzi

Kolektyw techno z Sandwell District ujawnia szczegóły dotyczące swojego debiutanckiego albumu zatyutułowanego "Feed-Forward". Premiera jeszcze w tym miesiącu!

Sandwell District bez wątpienia jest jedną z najbardziej docenianych wytwórni wydającej undergroundowe Techno. Label wspierają tacy artyści jak: Marcel Dettmann, Ben Klock, Len Faki i reszta załogi z Berghain, Laurent Garnier, Miss Kittin, Jeff Mills, Sleeparchive, Speedy J czy też Troy Pierce, sprawiając tym samym, że Sandwell District przez cały czas się rozwija i łamie kolejne bariery w muzyce elektronicznej.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Za całym projektem stoi grupa zwariowanych muzyków, czyli David Sumner (Function) oraz Karl O’Connor (Regis) – współtworzących duet o nazwie Sandwell District, a także Juan Mendez (Silent Servant) i Peter Sutton (Female). Ich wspólne, jak i solowe produkcje lądowały w najlepszych zestawieniach krytyków, prestiżowych magazynów czy sklepów muzycznych.

 

Teraz panowie postanowili połączyć swoje siły, czego efektem będzie wspólny album pod szyldem Sandwell District. „Feed-Forward” ma się składać z 9 produkcji (tracklista poniżej), które ukażą się zarówno na płycie CD jak i na potrójnym winylu. Krążek ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

 

Dla osób, które nie kojarzą twórczości Sandwell District zapraszamy do obejrzenia wywiadu oraz przesłuchania kilku numerów znajdujących się na końcu newsa.

 

Sandwell District – Feed-Forward

 

 

Tracklista:

01. Immolare (First)
02. Immolare (Main)
03. Immolare (Final)
04. Grey Cut Out
05. Hunting Lodge
06. Falling the Same Way
07. Svar
08. Double Day
09. Speed + Sound

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →