Stwórz teledysk dla Sandera Kleinenberga

News

Uwaga wszyscy poczatkujący i profesjonalni kamerzyści, miłośnicy sztuki audiowizualnej - Sander Kleinenberg ogłasza konkurs na stworzenie teledysku do utworu "This Is Our Night".

Na oficjalnej stronie Sandera Kleinenberga pojawiła się informacja o konkursie na stworzenie klipu do najnowszego numeru holenderskiego artysty – „This Is Our Night”. Forma filmu jest dowolna, wszystko zależy od kreatywności uczestników. Poniżej znajdziecie regulamin konkursu:

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod tym LINKIEM.
2. Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila potwierdzającego uczestnictwo w konkursie wraz z linkiem do pobrania utworu „This Is Our Night”.
3. Stwórz swój własny teledysk do numeru „This Is Our Night” wykorzystując do tego kamerę, telefon komórkowy, Polaroida itp.
4. Dołącz do grupy YouTube o nazwie „SK This Is Our Night Music Video Contest”, kliknij „Add Video” i dodaj gotowy filmik.
5. Wszystkie prace należy nadsyłać do 30 listopada 2009 roku. Zwycięskie prace zostaną wykorzystane w tworzeniu teledysku do utworu „This Is Our Night”. Do wygrania są płyty CD, kowszulki i inne gadżety.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →