Długogrający debiut San Propera

Zapowiedzi

San Proper przygotował debiutancki album dla wytwórni Rush Hour, który będzie nosił tytuł 'Animal'.

San Proper od ponad 15 lat grasuje po amsterdamskim klubowym undergroundzie. Jest członkiem kolektywu Italo Elite, współtworzy projekt Afro Brode, a pod pseudonimem Stepmother tworzy „dubstep przyjazny kobietom”. To nie koniec! Wraz z Tomem Trago grywa też live w ramach projektu The Dirt Machine.
San Properowi nie można odmówić talentu producenckiego. Udowodnił to po raz pierwszy przy okazji ’Proper A’dam Family Series’ – wydawnictw prezentujących kolaboracje artysty z innymi twórcami holenderskiej sceny klubowej. Projekt został zauważony przez Ricardo Villalobosa, który poprosił San Propera o zremiksowanie kawałka ’Electonic Water – It Ate My Quarter’. W ten sposób rozpoczęła się współpraca artysty z wytwórnią Perlon, dzięki czemu zdobył rangę artysty międzynarodowego. Dziś San Proper może pochwalić się wydawnictwami dla takich wytwórni jak Rush Hour, Dekmantel czy Studio Soulrock.
Informacja o debiutanckim albumie artysty nie jest dla nas zaskoczeniem, gdyż o pracach nad nim San Proper wspomniał przy okazji wywiadu towarzyszącemu nagraniu podcastu dla Muno.pl. Oficjalnie płyta ’Animal’ ukaże się pod koniec maja nakładem Rush Hour.
San Proper – Animal [Rush Hour]
Data wydania: 28.05.2012
Tracklista:
01. Another Sign
02. A Choice Named Joyce
03. The Architect
04. Colors & Colours
05. Brain Soup
06. Shells
07. Water Castle
08. Night Falls
09. Animal
10. Autosea
11. Swing Home
12. Déjà Vu


San Proper – Animal (Ricardo Villalobos Remixes) 12″ by rushhourrecords

Muno Podcast 35 – San Proper by muno.fm

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →