Samuel L Session i Van Czar wznawiają legendarny projekt Rino Cerrone

Fot. 6amgroup.com
News
Rills powraca po ponad dekadzie

Muzycy po raz kolejny łączą siły na wydawnictwie z serii Rilis zatytułowanym Route.

Rills powraca po ponad dekadzie

Najnowszy krążek sygnowany tytułem Rilis to 5-utworowa EP-ka Route zawierająca wspólne utwory Samuela L Session i Van Czara, którzy wcześniej współpracowali przy wydawaniu kawałków w wytwórniach takich jak MB Elektronics Marco Baileya czy Hardgrooves Bena Simsa. Przypomnijmy, że to słynny Rino Cerrone ponad 15 lat temu założył wytwórnię Unrilis, której częścią katalogu jest właśnie kultowa seria Rilis.

Jest to dość szczególne wydawnictwo dla Unrilis, ponieważ stanowi ono wznowienie projektu Rilis, który został zawieszony 12 lat temu. Wydawnictwa z tej serii pozwalały zaprezentować znanym DJ-om i producentom swoje bardziej eksperymentalne oblicze, daleko wybiegające poza to, do czego byli przyzwyczajeni ich fani.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Surowe dźwięki i syntezatorowe pomysły

Samuel L Session i Van Czar po raz pierwszy współpracowali ze sobą przy remiksowaniu legendarnego klasyka Inner City (Kevin Saunderson) Good Love. Mają również na koncie nadchodzące wspólne wydawnictwa w wytwórni Van Czara Techno Parade Vinyl, oraz remiks klasycznego kawałka klubowego Hit Hard Roberta Armaniego.

Obaj Panowie to odnoszący sukcesy artyści solowi. Pochodzący ze Szwecji Samuel L Session jest znany ze swoich headline’owych setów DJ-skich w klubach na całym świecie. Artysta wydawał swoją muzykę za pośrednictwem takich kultowych wytwórni jak Slam’s Soma, Shlomi Aber’s Be As One, Len Faki’s Figure i Emmanuel’s ARTS. Belg Van Czar to również uznany w całej Europie DJ, który nagrywał dla renomowanych wytwórni takich jak KMS Records Kevina Saundersona czy klasyczny imprint Yin Yang. Muzycy zazwyczaj tworzą swoje surowe dźwięki i realizują syntezatorowe pomysły w studiach zlokalizowanych w Madrycie i na Ibizie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →