Samuel Kerridge zburzy mury Nowej Jerozolimy ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Już na początku kwietnia warszawską Nową Jerozolimę odwiedzi jeden z najciekawszych reprezentantów mrocznego, industrialnego techno i eksperymentalnej elektroniki.

Samuel Kerridge był wystawiony na wpływ muzyki elektronicznej od najmłodszych lat i nie jest to kolejne puste, sztampowe zdanie. Jego rodzice byli zaangażowani w brytyjską, raczkującą scenę acid house, przez co jako 4-latek często budził się w camperze nieopodal nielegalnie zorganizowanego rave’u.
W późniejszej młodości zaraził się mroczną, „dronową” elektroniką i industrialnym techno. To zaowocowało przeprowadzką do stolicy Niemiec i trzema eksperymentalnymi albumami. Ostatni z nich, tegoroczny „Fatal Light Attraction„, został przedpremierowo przedstawiony na festiwalu Atonal, co podkreśla wagę i rangę artysty w berlińskim środowisku muzycznym.

Artysta już 2 kwietnia wystąpi na imprezie organizowanej przez Follow The Step i RAUT – nowy eventowy projekt tworzony przez Martę Bloch, Anję Kraft i Zariusha. Didżejski człon RAUT wystąpi na scenie obok Kerridge’a i Eastern Renaissance, tajemniczego artysty związanego z norweskim labelem Gråtone. Boczna scena będzie należeć do Larixa, Mala i Yellen.
Bilety na występ Samuela Kerridge’a w Nowej Jerozolimie są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kwietniowe imprezy RAUT:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →