Samim i jego „Flow”

News

Samim - szwajcarski dj i producent - kojarzony przede wszystkim z tegorocznym hitem - remixem utworu Piera Bucciego „Hey Consuelo”, nagrał nowy album dla Get Physical. „Flow”, bo właśnie taki nosi tytuł, ukaże się w sprzedaży 7 września 2007 roku.

Na płycie znajdzie się 9 utworów zróżnicowanych muzycznie: znajdziemy na niej wokalowe numery z udziałem Big Bully („Spring Break”), „Black Death” z bardzo charakterystyczną perkusją, a nawet te spod znaku R&B („The Lick”).

Samim ma już na swoim koncie kilka wydawnictw. Razem z Michalem Ho stworzył duet „Samim & Michal”. Ich pierwszy EP „Dini Muater” wydany został dla labelu „Stattmusik”. Następne trzy produkcje („F”, „Angel”, „Ripop”) pojawiły się na Tuningspork i Textone Imprint Jaya Haza.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Samim jest także autorem kilku wspaniałych remixów: wspomniany już wcześniej „Hey Consuelo” Piera Bucciego, „Let’s forget the past” Toma Ellisa i Leifa oraz „Original” Tiefschwarza.

Jego 12” ukazywały się także na takich labelach jak: Circus Company, Moonharbour, Tuningspork, Wasnotwas i Freizeitglauben.

‘Flow’

1. Intro
2. Springbreak
3. Blackdeath
4. Heater
5. Ukaka
6. Setup One
7. Zleep
8. Force Feedback
9. The Lick

More info:
www.robidog.com
www.myspace.com/samim23
www.discogs.com/artist/samim

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →