Sama’ Abdulhadi dla Bejrutu

materiały prasowe
News Zapowiedzi
Sama' Abdulhadi dla Bejrutu

Palestyńska didżejka i producentka Sama' Abdulhadi jest inicjatorką nowego cyklu imprez o nazwie Bring Back Beirut. Sprawdźcie szczegóły!

Solidarni z Libanem

Podczas Bring Back Beirut, czyli nowej inicjatywy palestyńskiej didżejki i producentki zbierane będą fundusze dla Nusaned – humanitarnej i społecznościowej organizacji wolontariuszy z siedzibą w stolicy Libanu. Pierwsze wydarzenie odbędzie się w londyńskim klubie Phonox w sobotę 12 marca. Wraz z Samą wystąpią artyści libańskiej sceny klubowej – Jad Taleb, Sam Karam i Tryangleman.

Później cykl Bring Back Beirut przeniesie się do Berlina, Paryża oraz innych miast. Celem projektu jest pomoc w zdobyciu funduszy dla regionu oraz zwiększenia świadomości wśród społeczności muzyki klubowej. Podwaliny pod projekt położono niedawno w Bejrucie, w sali balowej The Ballroom Blitz, gdzie Sama Abdulhadi zagrała na spontanicznej imprezie z lokalnymi gośćmi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Uruchamiam inicjatywę Bring Back Beirut, aby pomóc Libanowi stanąć na nogi. Bejrut nas potrzebuje! Region wciąż jest zniszczony w następstwie eksplozji w 2020 roku. Wybrałam Nusaned, aby skierować wszystkie wpływy finansowe z tych wydarzeń, ponieważ ufam, że fundusze dotrą do potrzebujących. Bejrut to mój drugi dom, jest to miejsce, w którym odnalazłam wolność i siebie w muzyce Przynajmniej tyle mogę zrobić, aby uwypuklić tę sytuację – powiedziała artystka.

Bejrut – początek Samy

Droga Samy do stania się jedną z pierwszych palestyńskich DJ-ek, które pojawiły się na arenie międzynarodowej, rozpoczęła się w stolicy Libanu, Bejrucie, gdzie zanurzyła się w rozwijającej się lokalnej scenie techno. Lata spędzone w libańskiej stolicy nie tylko rozwinęły w niej wyjątkową estetykę muzyczną, ale nauczyły ją technik miksowania płyt i tworzenia w ten sposób narracji. Jej sety, choć zakorzenione w wysokooktanowym, mocnym techno, mają wyrazistą gamę, i obejmującą szeroki zakres dźwięków. To styl, który wywodzi się od jej mentorów, dwóch DJ-ów, którzy zaszczepili jej wartość miksu oraz różnorodności utworów.

Moja muzyka to berlińskie techno, ale odbieram ją w sposób libański – wyjaśniła Sama.

Sama – Boiler Room Palestyna

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →