Sam Paganini w Poznaniu. Włoski producent wystąpi w ramach cyklu WIR.

Eventpromo
Sam Paganini w Tamie

WIR po raz kolejny zaskakuje. Po ostatniej imprezie cyklu, na której wystąpił Marcel Dettmann, przyszła pora na kolejne ogłoszenie. Tym razem w Tamie zagra Sam Paganini!

WIR – cykl imprez klubowych, który onieśmiela

WIR to  jeden z tych cyklów, na myśl o których wielbicielom muzyki klubowej w Polsce przechodzą ciarki po plecach. Imprezy odbywają się pod tym szyldem dopiero od roku, a już zaskarbiły sobie serca setek imprezowiczów. No bo jak tu nie lubić cyklu, na którym wystąpili już: Pan-Pot, Ellen Alien, Dax J, Carl Craig, Len Faki, Recondite, a w lutym usłyszymy Olivera Huntemann’a? Przecież ta litania nazwisk brzmi prawie jak line-up tegorocznego Awakenings, prawda?

Recondite w poznańskiej Tamie

Sam Paganini – włoska techno-elegancja

Sam Paganini to postać, która na przestrzeni ostatnich ponad 20 lat działalności trwale zapisała się na kartach historii muzyki klubowej. Włoski producent na swoim koncie ma już wydawnictwa w takich labelach jak Plus8, Cocoon czy Drumcode. Te nazwy mówią same za siebie.

Jego produkcje w płynny sposób łączą włoską elegancję z surowością brzmień techno, co czyni go jednym z najciekawszych artystów na scenie. Wypracowane na przestrzeni lat oryginalny styl i nietuzinkowe podejście do gatunku to wizytówka włoskiego artysty. Lata doświadczeń i świetne wyczucie muzyczne stawiają go w ścisłej czołówce, co potwierdzają chociażby cyferki na Beatporcie.

Sam Paganini – Rave

Sam Paganini w Poznaniu, 3 kwietnia – bilety

Sam Paganini wystąpi 3 kwietnia w poznańskiej Tamie. I to w jakiej formule! Artysta zaprezentuje nam trwający 3 godziny set, co gwarantuje sporą porcję emocjonalnej muzyki. Sprzedaż biletów rusza w przyszłym tygodniu na stronie Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

WIR: SAM PAGANINI 3H DJ SET

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.