Salem powraca z nowym materiałem

News

Salem znów czaruje. Prekursorzy stylu witch house powracają na scenę po prawie dekadzie niebytu.

Salem – twórcy witch house

Ci którzy myśleli, że witch house jest już wymarłym gatunkiem muzyki elektronicznej, muszę zrewidować swoją opinię. Oto, prawie po 10 latach ciszy, pionier tego nieco zapomnianego dzisiaj gatunku muzycznego, grupa Salem, wydała nowy singiel. Utwór nazywa się Starfal i został nakręcony do niego teledysk. Obraz możecie obejrzeć poniżej.

SALEM – Starfall

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na potrzeby teledysku Jack Donoghue i John Holland zatrudnili ludzi zajmujących się śledzeniem burz. Zarejestrowali oni burze podczas sezonu tornad na obszarze między Tulsą, Oklahomą i Dallas w Teksasie.

Salem – kiedy płyta?

Salem popularność zdobyli w 2010 roku przy okazji wydania ich debiutanckiej płyty King Night. To jedyny studyjny krążek w karierze zespołu. Grupa wydawała również single, EPki i mixtape’y. Ostatnim oficjalnym wydawnictwem grupy było I’m Still in the Night EP, które ujrzało światło dzienne 2011 roku. Na razie nie wiadomo, czy zespół wyda nową płytę, czy skończy się jedynie na jednym lub kilku singlach.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →