Co słychać w mieście? Ruszają Rytmy.pl

News

Powstało nowe miejsce w sieci dla osób zainteresowanych muzyką i miejskim życiem, które lubią być na bieżąco z trendami i wiedzą o czym się mówi. Poznajcie Rytmy.pl.

Rytmy.pl to nowy portal o muzyce, popkulturze i życiu w mieście. To nowe miejsce pełne interesujących artykułów, świeżych informacji, różnych punktów widzenia i rozmów z artystami – bez zamykania się na gatunki, alternatywę, czy główny nurt popkultury.
Twórcy serwisu sprawdzają, co ciekawego dzieje się w naszych miastach, opisują nowe ciekawe miejsca, szukają nietypowych zjawisk i dopatrują się drugiego dna w tym, co popularne. Rytmy.pl podpowiedzą jaki serial warto oglądać, które miejsca odwiedzić i po jakie płyty sięgnąć. Stronę tworzą zarówno dziennikarze o dużym doświadczeniu w mediach, jak i twórcy, artyści i pasjonaci.

Trzymamy kciuki za nowy serwis, oby ciekawych tematów nigdy nie brakowało, a Was zachęcamy do regularnego odwiedzania „rytmów”. Z naszej strony polecamy obszerne wywiady z XXANAXX, muzyczne teorie spiskowe oraz relację Noviki z Open’era.

Zobacz:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →