Rycerze Toolroom atakują!

News

Martijn Ten Velden oraz Paul Harris są odpowiedzialni za pierwszą z serii kompilacji "Toolroom Knights Vol 1". Z okazji nowego wydawnictwa mamy dla was, wspólnie z audycją La Sunda z Radia RMI.fm konkurs!!!

Toolroom knights vol 1 jest pierwszą z serii kompilacji wytwórni Toolroom. Swą nazwę składanka przyjęła od cieszących się bardzo dużą popularnością imprez odbywających się w najlepszych klubach Wielkiej Brytanii i całej Europy. Płyty zmiksowane są przez czołowych artystów Toolroom rec. i doskonale oddają pozycję wytwórni wśród topowych światowych labeli

Toolroom Knights
wzięły swój początek z Amsterdam Dance Event, ktory odbył się w październiku 2006 roku. Całkiem nowa klubowa noc skupiała się wokół charakterystycznych dźwięków wychodzących nakładem labelu Marka Knight’a.
Toolroom Knights pozwoliła ujrzeć
światło dzienne wielu undergorundowym dotąd numerom, pojawiając się w
czołowych klubach Wielkiej Brytanii i Europy.

Stworzono wyjątkową noc
labelu Toolroom. Kluby, które miały okazję gościc w swoich progach
rycerzy Toolroom to sławne na całym świecie marki takie jak Ministry of Sound w Londynie, Sankeys Soap w Manchesterze, Colours w Glasgow, Honeyclub w Brighton, Mix Club w Paryżu, Pacha w Nowym Jorku, Powerzone w Amsterdamie, Mission w Leeds i wiele innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Toolroom Knights Vol 1 to podwójny Cd Mix. Za zmiksowanie pierwszej płyty odpowiedzialny jest Martijn Ten Velden, drugiej zaś człowiek z Dirty Vegas – Paul Harris. MTV ma na koncie wiele produkcji które stały się ogólno światowymi hitami. Nie spoczywa jednak na laurach produkując coraz to nowe perełki, takie jak chociażby ’All Alone’ wydana pod pseudonimem Splitter.

Paul’a Harrisa’a przedstawiać specjalnie nie trzeba – ex członek grupy Dirty Vegas (hit Days Go bay otrzymał nagrodę Grammy (Best Dance Singiel). Obaj panowie doskonale odnajdują się w stylistyce muzycznej jaką reprezentuje wytwórnia Toolroom, co sprawiło, że to własnie oni odpowiedzialni są za pierwszą z serii kompilacji Toolroom Knights Vol 1

Każdy z mixów ukazuje indywidualny styl Dj’ski zawierając w sobie takie numery jak ATFC „Life”, Audiofly&Paul Harris „Miscalate”, Lexicon Avenue „That Acid Track”, Justin Martin „Cicada” (Claude Von Stroke remix), Laura Kidd „Automatic” oraz kilka nowości wydawniczych pochodzących z wytwórni Toolroom min.  Superbass „Don’t Be Silent” (Audiofly Remix) czy The Factory „Couldn’t Love You More” (Shlomi Aber Remix). Mix Martijn’a Ten Velden’a zawiera również jego własne produkcje takie jak chociażby remix „Blow That Door” oraz świeżo wydawany parkietowy szlagier Splitter „All Alone”.

KONKURS!!!

Jeśli chcielibyście otrzymać kompilację Toolroom Knights Vol 1 zapraszamy do słuchania audycji La Sunda w każdą niedzielę od godziny 19 do 21 w Radiu Rmi Fm (90, 6  i 99,4 Fm oraz www.rmi.fm). Tam już wkrótce zostaną podane szczegóły. Zachęcamy tym bardziej ponieważ właśnie w programie La Sunda zostaną wyemitowane dwa specjalnie przygotowane mixy Matijna Ten Veldena i Paula Harrisa promujące dwupłytową kompilację!

Dla uatrakcyjnienia konkursu należy dodać, że jest to jedna z pierwszych kopii tej kompilacji bezpośrednio z wytwórni Toolroom records.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz wysłać maila na adres: [email protected]. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać „Toolroom Knights vol 1”

Pytanie konkursowe:

Podaj po jednej nazwie projektów, które tworzą lub tworzyli Martijn Ten Velden i Paul Harris?

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →