Ruszyło nowe radio z muzyką elektroniczną

News
SWU.FM nadaje

SWU.FM to nowa radiostacja z Bristolu, skupiająca się na muzyce elektronicznej. Rozgłośnia właśnie rozpoczęła nadawanie na falach FM i w internecie.

SWU.FM nadaje

Nowe brytyjskie radio SWU.FM skupia się w całości na muzyce elektronicznej. Lokalni mieszkańcy Bristolu mogą go słuchać na 103,7 FM, podczas gdy wszyscy inni mogą znaleźć rozgłośnie pod tym linkiem.

Audycje, jakie znajdziemy w programie SWU.FM będą poświęcone zarówno scenie lokalnej, jak i światowej. Właściciele radia zapowiadają, że miłośnicy szeroko pojętej elektroniki z całą pewnością nie poczują się zawiedzeni, szczególnie ci słuchający techno, house, jungle, dubstepu czy UK Garage.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SWU.FM nadaje

Nie tylko SWU.FM

W Bristolu znajdują się również inne muzyczne stacje radiowe poświęcone muzyce elektronicznej, takie jak 1020 Radio i Noods. Miasto to zapisało się na kartach muzyki światowej jako dom rodzinny takich muzycznych jak osobowości, jak: Massive Attack, Portishead, Tricky, Roni Size, Kosheen.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →