Imprezuj z poznańskim Uniwersytetem Ekonomicznym – KONKURS

Wydarzenie

Pięć miast, pięć klubów i popularni didżeje. To właśnie UEP Party, cykl imprez, na który zaprasza Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Już wkrótce rozpoczyna się cykl wydarzeń UEP Party, czyli imprezowa trasa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. UEP stawia przede wszystkim na rap i funk, ale nie zabraknie także nowych, klubowych brzmień. Gościem specjalnym cyklu jest Tomek Torres, instrumentalista, perkusista zespołu Afromental, który zaprezentuje podczas imprez swój wyjątkowy, klubowy live act.

Gospodarzem i sponsorem cyklu jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – jedna z najlepszych i najnowocześniejszych uczelni w kraju, która jak bodaj żaden inny uniwersytet w Polsce dba o dobry kontakt ze swoimi aktualnymi, ale i przyszłymi studentami. Stąd właśnie koncepcja cyklu imprez UEP Party, będącego nie tylko zachętą do dalszego rozwoju na uczelni przyjaznej zaludniającym ją żakom, ale też okazją do doskonałej zabawy.

więcej szczegółów:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KONKURS

10 pierwszych osób, które wyśle maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] otrzyma podwójną wejściówkę na UEP Party w Warszawie, które odbędzie się 17 czerwca w klubie DeLite. Zwycięzcy otrzymają potwierdzenie mailowe.
źródło: materiały promocyjne
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →