Rusza Beach Bar Piekarni KONKURS

News

Już 6 lipca swą letnią imprezową działalność rozpocznie Beach Bar Piekarni na półwyspie helskim! Dla wszystkich, którzy się tam wybierają mamy konkurs!

Już od pierwszego dnia lipca Piekarnia ponownie zaczyna działać nad Bałtykiem. Beach Bar znajduje się na plaży, od strony morza, naprzeciw campingu „Chałupy 6” i stacji kolejowej „Chałupy”. Przez dwa miesiące będziecie tańczyć na piasku i patrzeć w morze przy wschodzie słońca oraz akompaniamencie plażowych dźwięków, generowanych przez czołówkę polskich i zagranicznych Djów. Od niedzieli do wtorku klub serwować będzie muzykę w najróźniejszych gatunkach – tak – aby każdy znalazł coś dla siebie.

Środa to noc rezydenta Piekarni i jego „Hanna Bernard present!”. Czwartek to niezapomniane godziny totalej balangi, przy największych, parkietowych hitach serwowanych przez zaprzyjaźnionych z klubem Djów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Weekend natomiast to czołówka polskiej sceny Djskiej oraz gwiazdy z zagranicy. Już 28 lipca, w ramach cyklu Stir Crazy gościem będzie Add 2 Basket z Węgier. Muzyczny odpowiednik Desyna Masiello i Luka Fair’a. Dwa tygodnie później – 11 sierpnia – w ramach tego samego cyklu gwiazdą będzie duet 16 Bit Lolitas z Holandii, który już od długiego czasu trzęsie miedzynarodowym, klubowym światkiem. To wszystko przez całe dwa miesiące, bez dnia przerwy.

KONKURS!

W związku z inauguracją sezonu letniego w Beach Barze PIEKARNI, mamy  konkurs!

Wśród osób, które wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy smycze (10), wpinki (10) oraz talony na drinki (po 4 na każdą z imprez) dla tych, którzy wybierają się na Hel do Beach Baru PIEKARNI w ten weekend:

PIATEK 6.07 – Are U Avangard?
Decoy, CopnradQ (muzikanova.pl), Ellis (Amoeba), Igor (Deepconnection/ Electricity)

SOBOTA: 7.07 – Body Language
Barillo (SunsetPeople), Hanna Bernard (Piekarnia/ Stir Crazy/ Alternative Dance)

więcejPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →