Rusko i Dutta wydali drum & bassową „REEFERS” EP

Oh Dag Yo
News
Rusko

Rusko rozpoczyna rok od premiery EP'ki REEFERS z Duttą w Informal. Fanów Brytyjczyka może zdziwić fakt, że cały materiał to... drum & bass w najczystszej postaci!

Informal. – nowa wytwórnia DUTTY

Zachowaj nieformalność to motto Informal. i wydaje nam się, że nie bylibyśmy w stanie wymyślić lepszego opisu wytwórni DUTTY. 24-letni producent podjął decyzję o stworzeniu własnej platformy promującej drum & bassowych producentów pod koniec 2019 roku.

Podsumowanie roku 2020: Drum&Bass [świat]. Muno x DrumObsession x Breaky Vibes

Przez zaledwie półtora roku, w Informal. usłyszeliśmy już Bare Up, Jayline, Stompz, BabyBellz, a przed kilkoma dniami dołączył do nich Rusko.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BabyBellz – Bring Me Back

Rusko i drum & bass?

Jeden z prekursorów dubstepu, nie miał nigdy w zwyczaju ograniczać się jedynie do brzmień najbliższych jego aliasowi. Wśród premier autorstwa Rusko rozpiętość gatunkowa obejmuje grime, bass house, freeform bass, future bass i słynne wooble.

Ciężko jednak doszukiwać się jakichkolwiek drum & bassowych release’ów z jego strony w ostatnich trzech latach.

Rusko – Mr. Policeman

DUTTA & RUSKO – REEFERS EP

I tak jak Rusko przez lata stronił od drum & bass, tak jego romans z tym pięknym gatunkiem wydaje się aktualnie trwać w najlepsze. A wszystko to za sprawą premiery REEFERS EP – w stu procentach drum & bassowego mini albumu.

Materiał, w którego skład wchodzi pięć kolaboracji na linii DUTTARusko, miał swoją premierę w środę, 31 marca, nakładem wspomnianej wcześniej wytwórni Informal.

DUTTA & RUSKO – REEFERS

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →