Ruede Hagelstein z solowym albumem POBIERZ MP3

Zapowiedzi

Rezydent słynnego klubu Watergate wreszczcie zadebiutuje z własnym, długogrającym wydawnictwem. Premiera LP "Apophenia" zaplanowana jest pod koniec marca, wcześniej ukaże się singiel "Soul Dynamic", który aktualnie jest dostępny za darmo.

Ruede Hagelstein to berliński dj i producent, który wydaję swoją muzykę od ponad dekady. Oprócz kilku EP, artysta ma na swoim koncie album stworzony razem z The Noblettes. Niedawno Ruede zdradził tracklistę zbliżającego się wydawnictwa Apophenia, które będzie jego debiutanckim, solowym LP. Będzie to także albumowa inaguracja dla Watergate records, w którym ukaże się Apophenia. Oficyna słynnego berlińskiego klubu do tej pory głównie skupiała się na kompilacjach, singlach oraz EPkach.
Hagelstain w wywiadzie dla Muno.pl zdradza, że pracę nad krążkiem trwały cały rok:
2014 to dla mnie jedno słowo – album. Od stycznia ciężko pracuje nad moim debiutanckim krążkiem dla Watergate i jestem już blisko jego zakończenia. Proces twórczy oznacza skupienie się nad samym sobą każdego dnia. To szalone. Były okresy gdzie płakałem i śmiałem się równocześnie. Szczerze nie mogę doczekać się początku roku i możliwości grania go live. Przeczytaj cały wywiad
Na tydzień przed premierą albumu do sprzedaży trafi singiel „Soul Dynamic”, z remiksami Kenny Larkina, Fur Coat i Douglasa Greeda. Wersja oryginalna jest aktualnie dostępna do pobrania za darmo:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ruede Hagelstein – Apophenia [Watergate Records]
Data wydania: 30.03.2015
Tracklista:
01. Footprints feat. C.A.R.
02. Life Is A Beach
03. Already Undone feat. PillowTalk
04. Energiewende
05. Plaything feat. Mentrix
06. Daylight
07. Found A Place
08. Love Me Tender feat. Justin Evans
09. Let It Happen feat. Hollis P. Monroe & Overnite
10. Moon Rabbit
11. Pareidolia

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →