RTS.FM & Oskar Offermann w SQ – BILETY

Wydarzenie

Już jutro w poznańskim klubie SQ odbędzie się impreza RTS.FM, na której zagra Oskar Offermann. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać na Muno.pl!

RTS.FM to międzynarodowa internetowa radiostacja nowej generacji oparta o nowoczesne technologie, która jest prawdziwą kopalnią wysokogatunkowej muzyki elektronicznej. Opiekunowie polskiego wydania stacji – kolektyw Szajse Records chcąc przybliżyć idee i inspiracje RTS zapraszają wraz z poznańskim klubem SQ na nietuzinkową imprezę z wyjątkowym gościem!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bohaterem piątkowej nocy będzie Oskar Offermann – znany jako siła napędowa niezależnych wytwórni płytowymi White i Rimini oraz jako kolaborant Moomin’a (Smallville) i soulmate Edwarda (White). Na szacunek zapracował sobie nie tylko znakomitymi produkcjami, ale także swoim kunsztem djskim, który regularnie prezentuje w najlepszych klubach jak: Panorama Bar, Watergate, Robert Johnson, Watergate czy Tresor.

Zarówno w swoich kompozycjach jak i w granych setach Oskar ociera się o eklektyczne połączenie tracków z pogranicza house’u i techno. Na imprezie oprócz gwiazdy wieczory usłyszymy również sety w wykonaniu: Inpulzz, Rain, Stashkov.

Źródło: materiały promo


Latest tracks by oskaroffermann

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →