Rozpocznij nowy rok na Młyńskiej 12

404
Eventpromo
Sylwester na Młyńskiej 12

Co robisz w Sylwestra? To pytanie zaczyna się pojawiać już od wakacji. Każdy zastanawia się, kiedy dostanie zaproszenie na domówkę. Po co przejmować się tym wszystkim, skoro można rozpocząć rok na Młyńskiej 12!

Sylwester w stylu Sounds of Glamour na Młyńskiej 12

Noc sylwestrowa powinna być wyjątkowa, dlatego Młyńska 12 zapewnia nie tylko dobrą oprawę muzyczną, ale też niesamowitą przestrzeń, która nada ostatniemu dniu roku niespotykanego charakteru. Jesteście fanami muzyki elektronicznej, ale chcecie spędzić wieczór w bardziej ekskluzywnym miejscu? Sounds of Glamour, bo takie jest hasło tegorocznego sylwestra na Młyńskiej 12, na pewno Was zadowoli.

Tej nocy konsolę w swoich rękach będzie miał dj, muzyk i producent Matthew Clarck, obecny na polskiej scenie clubbingowej już od kilku lat. Wśród ostatnich sukcesów artysty wymienia się występ na Sunrise Festival oraz Sunrise Afterparty. Wszyscy, którzy poszukują lekkich housowych brzmień, z pewnością będą zadowoleni tym, co przygotuje dla nich Matthew Clarck.

Sylwester 2019/20 – Poznań, Młyńska 12 – bilety

Jeśli oprawa muzyczna nie jest dla Was wystarczającym argumentem, koniecznie sprawdźcie, jakie inne niespodzianki przygotował organizator. New Year’s Eve na Młyńskiej 12 to też pyszne jedzenie, open bar i wyjątkowa atmosfera. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Cena do końca listopada
499 PLN

Regularna cena
599 PLN

Sylwester Młyńska 12

Sylwester 2019/ New Year's Eve - Młyńska 12

Biletomat.pl
499 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.