Rozpędzone Undercity ogłosza kolejne nazwiska. Festiwal coraz bliżej

Festiwale News Film Galeria
undercity, antigone, clara cueva marcel dettmann

Końcowe odliczanie do Undercity Festival wchodzi w ostatnią fazę. Wraz z czwartym ogłoszeniem poznaliśmy kolejnych artystów, którzy w dniach 5-6 listopada zagrają na warszawskim Torwarze. Organizatorzy po raz kolejny postawili na sprawdzone nazwiska. Nie brakuje między nimi polskich akcentów.

Im dalej w las, tym więcej drzew. Im więcej artystów w line-upie, tym większa szansa na wydarzenie, jakiego scena w Polsce jeszcze nie widziała. Przyglądając się bacznie poczynaniom Follow The Step, ekipy odpowiedzialnej nie tylko za organizację Undercity, nie da się nie zauważyć pewnej zależności. Zależności opartej na powtarzalności schematu tworzenia wydarzeń. Bo choć Follow The Step można zarzucić wiele, tak jednej rzeczy z pewnością nie można im odmówić – rozmachu. To w końcu po stronie FTS leżą wszystkie wizyty w Polsce Borisa BrejchyFEST Festival i kilka pomniejszych projektów, jak FSO. W zalewie wydarzeń zorganizowanych na przestrzeni lat jedno odbywające się w Hali COS Torwar (początkowo jako jednodniowa impreza) od 2018 roku wyróżnia się na tle innych od samego początku. Mowa rzecz jasna o Undercity.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Undercity 2021. Poznaliśmy kolejne nazwiska

Niepewność względem kolejnych ogłoszeń, oprawa techniczna na najwyższym możliwym poziomie i wspomniany wcześniej rozmach, którego nie powstydziliby się na Zachodzie. Dodajmy do tego latające drony i postapokaliptyczny klimat w wideo materiałach promocyjnych i przepis na wydarzenie niemalże idealne jest gotowe. Słowo klucz – niemalże, gdyż końcowy osąd będzie należało stwierdzić po jego zakończeniu. Już teraz możemy powiedzieć, że tak jak w przypadku Up To Date Festival czy CARBON Silesia Festival nie omieszkamy podzielić się z Wami relacją z przebiegu Undercity. Wchodzący w ostatnią fazę przygotowań festiwal zaserwował swoim fanom kolejną porcję artystów i – podobnie jak w przypadku trzech poprzednich ogłoszeń – moc jest i tym razem. Bez zbędnego przedłużenia, oto i oni: Antigone, Clara Cuvé, Deas, Marcel Dettmann, Raphael Hofman, The Lady Machine, Madmotormiquel i Sept.

undercity, antigone, clara cueva marcel dettmann

Wszyscy artyści ogłoszeni do tej pory: 999999999, Antigone, Bonnie Ford, Boston 168, Clara Cuvé, Cranz, daisy cutter, Deas, Elliver, Headless Horseman, Joseph Capriati, KAS:ST, Klangkuenstler, Madmotormiquel, Marcel Dettmann, Marcii Moto, Marvin Hey, Marvin Jam, naked relaxing, Nastia, Raphael Hofman, Rafique, Regal, Sam Paganini, Sept, Setaoc Mass, Shlømo, SNTS, Stef Mendesidis, Stephanie Sykes, The Lady Machine, Tommy Four Seven, UMWELT, Vladimir Dubyshkin, Wartemal.

W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe w cenie 189 PLN oraz karnety dwudniowe w cenie 329 PLN.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →