Rozgrzewka: James Zabiela i 5 ulubionych tracków jego autorstwa

Fot. Radio Deea
Playlista
james zabiela

James Zabiela to czarodziej decków. Jest znany przede wszystkim z ponadprzeciętnych umiejętności miksowania. Jest też jednak producentem i specjalnie dla Was przygotowałam 5-trackową selekcję.

James Zabiela: czarodziej decków

James Zabiela

Fot. materiały prasowe

Brytyjczyk testuje techniczne możliwości sprzętu, a jego występy są wręcz „tworzeniem” muzyki na żywo. Zna na pamięć każdy dźwięk, każdego filtra, który może zastosować z prędkością światła. Loopuje też własny wokal. Opanował skrecze oraz wszystkie rodzaje ścięć. Korzysta ponadto z procesora efektów. Jednym słowem – miksuje nie tylko muzykę, ale i techniki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie przegap występu Jamesa Zabieli w Tamie (29 października)!

james zabiela halloween 2021

James Zabiela przed debiutem (2004 rok)

DJ-ing jest moją główną pasją, a moim głównym problemem z niektórymi DJ-ami jest to, że są świetnymi DJ-ami, ale nie są muzykami albo nie są tak świetni w studio. Po prostu nie chcę być kimś, kto jest tylko DJ-em – istnieje taki rodzaj presji, by nagrać płytę. Robię to tylko dlatego, że muszę to zrobić.

Nie chcę się spieszyć i zależy mi na tym, że zrobić to dobrze, nawet jeśli minie pięć lat. Jest też na odwrót. Są ludzie, którzy tworzą świetną muzykę, ale są okropnymi DJ-ami.

Osobiście uważam, że najlepsze tracki Zabiela wydał w gatunku electro. Jednak, by pokazać spectrum jego możliwości, zamieszczam też  remix, spokojniejszą electronikę i tech house. Miłego odsłuchu!

J. Zabiela — Robophobia (2005)

J. Zabiela — Weird Science (2006)

J. Zabiela — Tylium (2009)

J. Zabiela — The Healing

Bochum Welt — More Light (James Zabiela Remix)

James Zabiela w Tamie

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →