Round Table Knights w piątek w Basenie – BILETY!

Wydarzenie

Jeden z najgorętszych ostatnio duetów na house'owej scenie muzycznej - Round Table Knights, wystąpi w najbliższy piątek w klubie Basen w Warszawie!

Round Table Knights to duet producencko-djski, który tworzą Biru Bee i Marc Hofwebe. Ogromny rozgłos przyniósł im remix utworu Tensnake „Coma Cat”, który został wybrany na Essential Tune of 2010 przez Pete’a Tonga. W tym samym czasie artyści wydali kilka znakomitych EP’ek dla znanej wytwórni Made To Play, jak również swój debiutancki album „Say What?!”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2011 Round Table Knights zwyciężyli w plebiscycie Swiss Nightlife Award w kategorii Best Electronica DJs. Było to jednoznacznie wielkim zaszczytem, ale tak naprawdę to tysiące fanów z całego świata ściągających na ich występy, stanowi dowód na to, że mając Biru Bee i Marc za konsoletą, impreza będzie co najmniej udana.

Duet będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo już w najbliższy piątek, 8 lutego, w warszawskim klubie Basen. Gwiazdy wieczoru wspierać będą Eltron John, Hungry Hungry Models oraz Mr. Lex.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać na Muno.pl w promocyjnej cenie.

08.02 ROUND TABLE KNIGHTS

Miejsce: Basen – Warszawa


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →