Ron Carroll wystąpi w warszawskim Nine Club

News

Już w najbliższą sobotę w nowo powstałym warszawskim klubie - Nine, wystąpi znany DJ, muzyk, producent i wokalista - Ron Carroll!

Nine Club to nowe, ekskluzywne miejsce na mapie klubowej Warszawy. Nine składa się z dwóch parkietów, coctail baru z największym w stolicy ekranem TV, Vip roomu zlokalizowanego na szklanej antresoli oraz Private Space’u dla najbardziej wymagających gości szukających intymności i dobrej zabawy w kameralnej atmosferze.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle interesująco w Nine Club, a to za sprawą występu znanego amerykańskiego dja, muzyka, producenta i wokalistyRona Carrolla. Największą sławę przyniosły mu utwory „I Get Lifted” wyprodukowany wspólnie z Little Louie Vega i Barbarą Tucker oraz „Lucky Star”, który sprzedał się w zawrotnej ilości ponad 2 milionów egzemplarzy na całym świecie.

 

 

Ron Carroll miał także okazję współpracować z takimi znanymi artystami jak: Byron Styngily, Mousse T, Frankie Knuckles czy David Morales. Obecnie Carroll najbardziej kojarzony jest ze wspólnych projektów z Axwellem i Bobem Sinclarem, z którym to stworzył przebój „What A Wonderfull World”.

 

Podczas sobotniej nocy oprócz Rona Carrolla usłyszymy także Sebastiana Galińskiego oraz Tenessee.


28 listopada 2009 (Sobota) – RON CARROLL @ Nine Club, Warszawa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →