Romare wydaje singiel i zapowiada nową płytę

News
Romare

Romare powraca! Artysta zapowiedział nowy album i wypuścił już pierwszy singiel, który będzie go promować.

Romare – od Sex Pistols do miksowania

Archie Fairhurst, znany jako Romare jest brytyjskim DJem, producentem i muzykiem. Studiował w Afroamerykańskim Centrum Kultury Wizualnej w Londynie. To wtedy pojawiła się u niego fascynacja Sex Pistols, co w konsekwencji zaprowadziło go do prac Romare Beardena. Również styl kolaży był na niego dużą inspiracją i zaczął implementować to podejście w swojej muzyce, co okazało się strzałem w dziesiątkę i stało się kamieniem węgielnym jego artystycznego procesu.

Po doświadczeniach z gitarą i perkusją, w czasach uniwersyteckich przeprowadził się do Paryża, gdzie zaczął miksować na gramofonach swoją muzykę, wraz z tą znalezioną w winylowych second-handach. I tak powstał Romare.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Romare wypuści premierowy materiał w lipcu

Dzisiaj Romare ma na swoim koncie dwa albumy studyjne i kilka EPek oraz singli. 31 lipca zaś, za pośrednictwem Ninja Tune do sklepów trafi najnowsze wydawnictwo artysty, zatytułowane Home. W związku z tym Romare wydał już teraz pierwszy singiel z tego albumu –  Sunshine.

Romare – Sunshine

Fairhust zapowiada, że w odróżnieniu od jego ostatniej płyty, która dotyczyła intymności i relacji międzyludzkich, Home będzie bardziej radosny, ekstrawertyczny i luźny.

Tożsamość i poczucie przynależności to coś, czego szukam obecnie bardzo mocno. Niedawno zostałem ojcem, to zupełnie zmieniło moją optykę. Dorastając, zawsze byłem w otoczeniu wielu ludzi z różnych środowisk. Moja własna tożsamość czasami się w tym wszystkim gubiła, dzisiaj czuję się podobnie – tłumaczy Romare.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →