Roland wprowadza na rynek przenośny mikser dla streamerów GO:MIXER PRO-X

Fot. Materiały promocyjne
News
Streamujesz? Zainteresuj się tym sprzętem

Roland wprowadza przenośny mikser dla streamerów. Ma to być idealny sprzęt do livestreamingu, nagrywania podcastów, teledysków i nie tylko.

Streamujesz? Zainteresuj się tym sprzętem

Oryginalny GO:MIXER od Rolanda był popularnym wyborem dla DJ-ów i muzyków w 2020 roku, którzy chcieli transmitować na żywo swoje sety i występy. Mikser bez problemu łączył się bezpośrednio z urządzeniami iOS i Android. Wersja miksera PRO-X oferuje rozszerzone wsparcie dla urządzeń z systemem Android, a także przełącznik padów gitarowych i basowych oraz możliwość korzystania z zestawów słuchawkowych i mikrofonów dousznych, takich jak Airpods.

PRO-X posiada również te same funkcje, co PRO, w tym zasilanie bateryjne AAA, siedem wejść, w tym wejście XLR dla mikrofonów, fizyczne elementy sterujące dla każdego wejścia i głośności głównej oraz bezpośrednie do urządzenia kable USB-C i Lightning w zestawie. Mikser jest obsługiwany przez wszystkie główne platformy streamingowe i aplikacje, takie jak Garageband.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

roland przenośny mikser

GO:MIXER PRO – niewielkie i kompaktowe urządzenie pełne możliwości

Według słów producenta GO:MIXER PRO dostarcza najczystszego sygnału stereo bez hałasów w tle, które niszczą każdy występ. Jeśli gracie zaś z innymi, to możecie jednocześnie zarejestrować trzy różne instrumenty przez dedykowane wejścia, na przykład keyboardy, gitary/basy i wokal, a następnie dopasować ich poziom głośności.

Jeśli zamierzacie prowadzić transmisję z instrumentami muzycznymi lub potrzebujecie po prostu dźwięku wysokiej jakości, szybko natraficie na ograniczenia wbudowanego mikrofonu smartfona. GO: MIXER PRO ma wiele wejść dla dobrze zbalansowanego, świetnie brzmiącego miksu, pracę bateryjną dla dłuższych występów na żywo. W zależności od warunków systemu GO: MIXER PRO może pracować przez ponad cztery godziny. Mikser trafi do sprzedaży w sierpniu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →