Roland prezentuje nowe, wzbogacone SPD. Co wyróżnia wersję SX PRO?

fot. Roland
News Technologia
Roland prezentuje nową generację legendarnego SPD

Roland powiększa rodzinę legendarnych SPD. Firma właśnie zapowiedziała wprowadzenie na rynek SPD-SX PRO.

Marka Roland ma już za sobą ponad 50 lat doświadczenia w produkcji sprzętu muzycznego najwyższej klasy. Tym razem japońska firma zaprojektowała idealnego pomocnika do samplowania, niezależnie, czy grasz w klubie, czy na stadionie.

Roland podnosi poprzeczkę

Po sukcesie wersji SPD-S i SPD-SX marka Roland przedstawia kolejną edycję swojego flagowego pada do sampli. SPD-SX PRO wykorzystuje dziewięć wysoce czułych padów, podzielonych konfigurowalnymi diodami LED, które umożliwiają bezproblemowe granie nawet w zupełnych ciemnościach. Możesz wybrać jeden z dziesięciu, wstępnie ustawionych kolorów lub stworzyć własne. Dodatkowo pad umożliwi Ci grupowanie werbli, stóp i podkładów oraz przypisywanie do nich wybranych kolorów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sprzęt na trasie jest mocno wykorzystywany zarówno na scenie, jak i poza nią. Od 2011 roku zawodowi perkusiści poddali SPD-SX ostatecznej próbie ognia, od zatłoczonych klubów po zapełnione stadiony. SPD-SX PRO dodaje do tej spuścizny, włączając lata informacji zwrotnych do swoich udoskonaleń

– czytamy na stronie Roland.

Kolorowy ekran LCD o przekątnej 4.3 cala, z podświetlanymi przyciskami funkcyjnymi, zakładkami i pokrętłem umożliwi łatwiejszy wybór brzmień. Jest natomiast z czego wybierać! SPD-SX PRO zawiera ponad półtora tysiąca wgranych dźwięków. Jednak jeżeli uznasz, że to wciąż za mało, możesz skorzystać z biblioteki sampli dostępnej za pomocą systemu Roland Cloud.

Dzięki wieloletnim testom na trasach koncertowych i obszernym informacjom zwrotnym od użytkowników SPD-S i SPD-SX najwyższej klasy SPD-SX PRO ponownie podnosi poprzeczkę. Wykorzystując zaawansowaną technologię padów swoich poprzedników, SPD-SX PRO oferuje szereg wymaganych przez profesjonalistów ulepszeń i jest zbudowany do życia w trasie.

Więcej niż pad

Najnowszy produkt marki Roland daje do dyspozycji aż 32 GB pamięci, co umożliwia przechowywanie aż 44 godzin dźwięków najwyższej jakości. Niezależnie, czy korzystasz z formatu WAV, AIFF czy MP3, SPD-SX PRO automatycznie przekonwertuje je na natywne 48 kHz/16-bitów. Dedykowana aplikacja wspierająca działanie pada, pozwala natomiast na jeszcze prostsze zarządzanie, importowanie oraz edycję dźwięków, zarówno na Macu, jak i w systemie Windows.

SPD-SX PRO będzie dostępne do kupienia w Stanach Zjednoczonych już w przyszłym miesiącu za 1 199.9 dolarów.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →