Roisín Murphy odrodziła się na nowo!

News

Pod koniec roku 2007 będziemy świadkami powrotu jednej z najbardziej intrygujących artystek - niepowtarzalnej wokalistki duetu Moloko, Roisín Murphy.

Na jej solowym albumie usłyszymy fascynujący zestaw elektronicznych przebojów tanecznych, poruszających piosenek popowych i mocnych funkowych rytmów, a wszystko to okraszone doskonałymi, nietuzinkowymi tekstami artystki.

Na swojej płycie, która będzie elektryzującym połączeniem alternatywnego popu i porywającego disco, Roisin wystąpiła w roli współkompozytorki i współproducentki. Dzięki temu piosenki na albumie to realizacja wizji i pomysłów wokalistki, stworzona przy udziale innych producentów, kompozytorów i realizatorów dźwięku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album Roisin to muzyka nieprzewidywalna, pomysłowa, pełna inwencji i oryginalnych rozwiązań, a jednocześnie niezwykle przystępna. Roisín zawsze charakteryzował luźny styl Kim Deal połączony z ekscentrycznością Grace Jones. Artystka wzbogaciła tę wybuchową mieszankę o subtelność Kate Bush, siłę Annie Lennox i refleksyjność Dusty Springfield.

Pierwszym singlem pochodzącym z nowej płyty jest piosenka ‘Overpowered’ – w radiu od 18 czerwca 2007. Singiel jest istną perełką sugestywnej elektroniki, a przy tym doskonałym wprowadzeniem w nowe brzmienie  Roisín Murphy. Utwór napisała Roisín we współpracy z Seijim z Bugz In The Attic, a za miks odpowiadał Tom Elmhirst (Amy Winehouse, Røyksöpp, Grace Jones).

Utworowi ‘Overpowered’ towarzyszyć będą również remiksy autorstwa artystów takich jak Seamus Haji, Kris Menace, Hervé oraz Loose Cannons.

Singiel ‘Overpowered’ zapowiadający solowy album wokalistki w radiu już 18 czerwca!

Premiera płyty w październiku 2007.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →