Roisin Murphy na bis w Warszawie

News

Wielkimi krokami zbliża się ostatni koncert promujący płytę Overpowered Roisin Murphy w Polsce. Mamy dla Was garść ciekawych informacji związanych z tym wydarzeniem.

Róisín Murphy zapowiedziała, że w trakcie ostatnich koncertów na trasie Overpowered zaprezentuje nowy zestaw utworów wzbogaconych o oprawę wizualną. Wizuale będą wyświetlane na dwunastometrowym ekranie umieszczonym z tyłu sceny. Róisín Murphy zapowiedziała, że ostatnie koncerty na trasie potrwają 2 godziny!!

Organizatorzy warszawskiego koncertu Róisín Murphy – agencja Good Music przygotowała specjalną ofertę dla fanów artystki, którzy we wrześniu i październiku nie mieli możliwości zakupu miejsc siedzących!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już od dziś możesz wykupić miejsce siedzące w Arenie Ursynów, na podstawie posiadanego biletu do Klubu Stodoła

Osoby, które kupiły bilet stojący na koncert pierwotnie zaplanowany w klubie Stodoła dziś mają możliwość za dopłatą wykupić miejsce siedzące na koncercie w Arenie Ursynów.

Aby wykupić miejsce siedzące należy udać się do punktu sprzedaży biletów: Jeśli twój bilet jest z Ticketpro to udajesz się do punktu sieci Ticketpro; jeśli kupiłeś bilety w Shortcut i w sieci Eventim, to dopłatę możesz zrealizować tylko i wyłącznie w punkcie Shortcut

W punkcie zakupu biletu należy wykupić miejscówkę w cenie 40 zł. W trakcie wykupu, należy okazać ważny bilet wstępu. Dopłata jest jednorazowa i jest ważna tylko i wyłącznie z ważnym biletem wstępu w cenie nominalnej (110 zł lub 130 zł ). W chwili wejścia na imprezę należy okazać zarówno ważny bilet wstępu oraz dopłatę do miejsc siedzącego. Osoby posługujące się tylko dopłatą nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

Róisín Murphy – You Know Me Better (live & acoustic)

Róisín Murphy – Pożegnalny koncert trasy Overpowered

12 listopada 2008

Nowe miejsce:
Warszawa / Arena Ursynów

Ceny biletów:
130 zł miejsca stojące – SOLD OUT
170 zł miejsca siedzące
40 zł dopłata do miejsca siedzącego

Dotychczas zakupione bilety na koncert w klubie Stodoła zachowują ważność i nie podlegają konieczności wymiany.

Sprzedaż biletów w Warszawie:
Bileterie EMPiK, Shortcut Traffic-Club, Kasy Teatralne CH Galeria Mokotów, Ch Reduta, CH Wola Park oraz w sieć sklepów Media Markt i Saturn.

Sprzedaż ogólnopolska: sieci Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl) oraz za pośrednictwem www.shortcut.pl oraz na www.goodmusic.com.pl

Organizator: Good Music Productions www.goodmusic.com.pl
Więcej informacji: www.goodmusic.com.pl
Kontakt prasowy: [email protected]

Roisin Murphy – koncerty na bis! Ostatnie występy trasy Overpowered

Po rewelacyjnych, wyprzedanych występach w styczniu w Warszawie i Krakowie, Roisin Murphy, zdecydowała się nagrodzić polskich fanów i zagrać tu jedne z jej ostatnich koncertów na trasie Overpowered. Roisin Murphy, specjalnie dla warszawskiej publiczności wystąpi raz jeszcze na bis, 12 listopada w Klubie Stodoła. Ci wszyscy którzy nie miel okazji zobaczyć i usłyszeć jej w styczniu, mają ostatnią i jedyna szansę. Nie przegapić jej! Ikona mody i stylu, głos legendarnej formacji Moloko, powraca, na jeden jedyny występ do Polski!

Roisin Murphy od lat na szczycie popularności, w dużej mierze dzięki dokonaniom legendarnej formacji Moloko, którą współtworzyła. Dziś, za sprawą dwóch doskonałych albumów, święci triumfy pod własnym nazwiskiem, wyrastając na jedną z największych gwiazd sceny tanecznej.

W dwa lata od wydania solowego debiutu, płyty Ruby Blue, Roisin odniosła wieki sukces albumem Overpowered. Płyta przyniosła takie przeboje jak tytułowy „Overpowered”, „Let Me Know” czy „You Know Me Better”.  A wszystko za sprawą tanecznego stylu Roisin, bliskiemu wcześniejszym dokonaniom super grupy Moloko. Jej charakterystyczny głos, sceniczna charyzma, niezwykłe kreacje, sprawiły iż Moloko i Roisin są przykładem stylowego, a zarazem futurystycznego tanecznego popu, zaś sama Murphy, obok Bjork i Madonny stała się ikoną mody, wzorem fantazyjnej artystycznej autokreacji, o czym najlepiej przekonać się oglądając jej niezwykłe, barwne i porywające występy. Jej koncerty to mistrzowsko wyreżyserowane widowiska, w trakcie których artystka, kilkakrotnie się przebiera. Towarzyszy jej bogata oprawa świetlna i niezwykłe wizuale. Wszystkie jej dotychczasowe klubowe koncerty w Polsce były wyprzedane, a sale wypełnione po brzegi fanami jej twórczości. Na styczniowe koncert w Warszawie i Krakowie bilety rozeszły się w ciągu 8 tygodni! W listopadzie, specjalnie na bis Roisin powraca, żeby wystąpić jeden jedyny raz na zakończenie swoje tournée. Tego wydarzenia nie można przegapić. 

www.roisinmurphy.com, www.myspace.com/roisinmurphy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →