Robyn – Ever Again

298
Playlista

Robyn zaprezentowała teledysk do kolejnego singla. Tym razem wideoklipu doczekał się numer Ever Again. Utwór pochodzi z ubiegłorocznego albumu artystki, Honey.

Szwedzka wokalistka, która ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Röyksopp, Kindness czy… Snopp Dogg, eksploatuje zasoby swojej ostatniej płyty. Wybór Ever Again na kolejny singiel to strzał w dziesiątkę. Wyważony, subtelny numer to elektropop w najlepszym wydaniu.

Honey, krążek, na którym wylądowała piosenka, pojawił się 26 października ubiegłego roku nakładem wytwórni Konichiwa. Założycielką i właścicielką labelu jest sama Robyn.

Robyn i jej ostatnia płyta

Materiał na ósmym albumie artystki to efekt jej współpracy z uznanymi producentami. W tym gronie znaleźli się znany z Metronomy Joseph Mount, współtwórca formacji Teddybears Klas Åhlund czy Adam Bainbridge, tworzący jako Kindness. Krążek zebrał niemal wyłącznie pozytywne recenzje na całym świecie.

Robyn – kiedy koncert w Polsce?

Sama autorka intensywnie koncertuje. W lipcu Robyn zawita do Polski, gdzie wystąpi na Open’er Festival w Gdyni. Choć ta impreza dopiero przed nami, to już dziś mamy nadzieję, że Szwedka prędko wróci nad Wisłę. Wielu fanów z całą pewnością zobaczyłoby ją w ramach osobnego, klubowego koncertu. Zarówno najnowszy, jak i ten już doskonale znany materiał znajdujący się w dorobku artystki, przyciągnie tłumy na jej występ.