Stwórz remix dla Roberta Babicza – KONKURS!

News

Robert Babicz daje wszystkim producentom możliwość dokonania własnej interpretacji numeru "Remote Kiss". Zwycięzki remix zostanie wydany na wytwórni Babiczstyle!

Wytwórnia Babiczstyle została założona przez Roberta Babicza jako platforma, za pośrednictwem której artysta mógłby wydawać swoje numery powstałe na potrzeby setów na żywo. Pierwszym wydawnictwem w katalogu labelu był rewelacyjny singiel „Remote Kiss”. Teraz Robert Babicz daje wszystkim zdolnym producentom możliwość dokonania własnej interpretacji wspomnianego numeru i wydanie jej na Babiczstyle.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

„Chcę, aby na labelu ukazywały się wyłącznie moje solowe produkcje lub te powstałe w kolaboracji z innymi artystami. Robię to, by zachować najwyższą możliwą jakość muzyczną i oczywiście mieć platformę, na której wraz z przyjaciółmi będę mógł wydawać numery.” – tłumaczy Robert Babicz

 

Prace na konkurs można przesyłać najpóźniej do 8 marca 2011 roku. Nie ma tu żadnych ograniczeń – chodzi o to by stworzyć coś oryginalnego, niekoniecznie w klubowym klimacie albo w określonym stylu muzycznym. Liczy się kreatywność.

 

 

Na zwycięzcę oprócz oficjalnego wydawnictwa na Babiczstyle czeka także roczne konto Pro Account na Soundcloud oraz mastering dwóch numerów przez Roberta Babicza.

 

Więcej szczegółów na temat konkursu oraz ścieżki do pobrania znajdziecie na foem.info.

 

Poniżej możecie zobaczyć teledysk do oryginalnej wersji „Remote Kiss” oraz dwa filmiki ze studia nagraniowego Roberta Babicza w Niemczech.

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →