Richie Hawtin został Samurajem LIFESTYLE

2 134
Lifestyle

Założyciel wytwórni Minus, promotor kultury picia sake na swoich imprezach - Richie Hawtin, otrzymał w tym miesiącu prestiżowy tytuł "Sake Samuraja".

The Sake Samurai Association powstało w 2004 roku i ma za zadanie chronić i promować tradycję picia sake na świecie. Od kilku lat organizacja przyznaje także tytuł Samuraja Sake osobom, które odnoszą z powodzeniem sukcesy na tym polu.

Na początku paźdzernika taki tytuł otrzymał Richie Hawtin, który zafascynowany japońską kulturą, w 2012 roku pierwszy raz wprowadził sake na swoje imprezy ENTER. Ceremonia nadania tytułu odbyła się w jednej z najstarszych świątyń w Japonii – Shimogamo w Kyoto.

Richie może także pochwalić się debiutem trunku sygnowanego logiem ENTER. poza Ibizą. ENTER.Sookuu “Black”, “Silver” oraz “Gold” można od niedawna popijać w nowojorskiej restauracji Tao Downtown.

Nie wiadomo czy Hawtin pójdzie drogą wojownika, żyjąc według zasad kodeksu bushido, ale na pewno tytuł samuraja to kolejny powód, aby pić sake na imprezach ENTER.