Richie Hawtin został Samurajem LIFESTYLE

Lifestyle

Założyciel wytwórni Minus, promotor kultury picia sake na swoich imprezach - Richie Hawtin, otrzymał w tym miesiącu prestiżowy tytuł "Sake Samuraja".

The Sake Samurai Association powstało w 2004 roku i ma za zadanie chronić i promować tradycję picia sake na świecie. Od kilku lat organizacja przyznaje także tytuł Samuraja Sake osobom, które odnoszą z powodzeniem sukcesy na tym polu.

Na początku paźdzernika taki tytuł otrzymał Richie Hawtin, który zafascynowany japońską kulturą, w 2012 roku pierwszy raz wprowadził sake na swoje imprezy ENTER. Ceremonia nadania tytułu odbyła się w jednej z najstarszych świątyń w Japonii – Shimogamo w Kyoto.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Richie może także pochwalić się debiutem trunku sygnowanego logiem ENTER. poza Ibizą. ENTER.Sookuu “Black”, “Silver” oraz “Gold” można od niedawna popijać w nowojorskiej restauracji Tao Downtown.

Nie wiadomo czy Hawtin pójdzie drogą wojownika, żyjąc według zasad kodeksu bushido, ale na pewno tytuł samuraja to kolejny powód, aby pić sake na imprezach ENTER.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →