Richie Hawtin chce Ci sprzedać mikser za 14 tys. złotych

Technologia

Czy nowy mikser, który zaprojektował Richie Hawtin w ramach projektu PLAYdifferently, zrewolucjonizuje rynek i podejście do miksowania muzyki? Poznajcie MODEL1.

Richie Hawtin pokazał światu owoc swojej dwuletniej pracy z Andym Rigby-Jonsem z firmy Allen & Heath. Efekt? PLAYdifferently MODEL1 – 6-kanałowy analogowy „fancy” mikser z rozbudowaną sekcją filtrów, podwójnym, niezależnym systemem odsłuchu, nowymi przedwzmacniaczami gramofonowymi i equalizacją mastera – wszystko zbudowane z najwyższej jakości komponentów.

Nadszedł czas, aby zaakceptować to, że DJ-ing przeszedł długą drogę przez ostatnie 25 lat i przedstawić mikser, który spełnia oczekiwania współczesnego artysty muzyki elektronicznej. Mikser ma być podobny do instrumentu z intuicyjną obsługą, bezkompromisową jakością i funkcjami, które mogą odblokować nową falę kreatywności – mówi Hawtin.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mikser jest skierowany do artystów, którzy uzupełniają swoje sety grą na zewnętrznych instrumentach, tworzą sporo loopów i potrzebują szybkiej i intuicyjnej korekcji. Hawtin obiecywał rewolucję, ale z powodu ceny, mikser trafi tylko do największych klubów czy na sceny największych festiwali.

PLAYdifferently MODEL 1 będzie dostępny na rynku od 30 czerwca w limitowanej, numerowanej ilości oraz w standardowej wersji w cenie… 2,5 tysiąca funtów. Z pewnością komponowałby się idealnie z nowymi, równie drogimi gramofonami Technicsa.

Zobacz też: Technics nie przestaje szokować wysokimi cenami

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →