Richie Hawtin buduje nowy mikser? AKTUALIZACJA

News

Już wkrótce na rynku pojawi się nowy sprzęt, tworzony przez Richiego Hawtina, Allen & Heath oraz Audiotonix.

W USA, podczas słynnego The NAMM Show, na którym firmy produkujące sprzęt zapowiadają lub chwalą się nowościami z własnych stajni, jednym z bardziej gorących tematów było ogłoszenie przez Richiego Hawtina kontynuacji współpracy z Allen & Heath. Owocem ostatniej kolaboracji był m.in. kultowy mikser Xone:92. Czego możemy spodziewać się tym razem?

Richie Hawtin pod wzniosłym hasłem „tworzenia instrumentów, które zwiększą indywidualność oraz rozwiną kreatywność dzisiejszego pokolenia artystów muzyki elektronicznej” zapowiedział projekt „Play Differently„, nad którym pracował przez ostatnie dwa lata z Andym Rigby-Jonesem z firmy Allen & Heath. Prawdopodobnie chodzi o nowy mikser, który został zauważony podczas ostatnich występów Hawtina.
Tę internetową teorię zdaje się potwierdzać nieopublikowane dotąd zdjęcie z serwera strony www.playdifferently.org.
Czy widać na nim panel co najmniej sześciokanałowego miksera? Czekamy na oficjalne informacje od Richiego i Allen & Heath!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

AKTUALIZACJA: 08.02.2016
Zobaczcie nowe promocyjne wideo brandu „PLAYdifferently”. Richie Hawtin opowiada w nim więcej o idei projektu, a także okazuje się, że prezentował pierwszy prototyp Marcelowi Dettmannowi, Tidze czy Joshowi Winkowi już w 2014 roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →