Reżyser „Human Traffic” apeluje do widzów o pomoc w nakręceniu sequela

News
Human Traffic powróci? Reżyser „Human Traffic” apeluje do widzów o pomoc w nakręceniu sequela

Justin Kerrigan twierdzi, że jest w pełni przygotowany do rozpoczęcia kręcenia Human Traffic 2. Brakuje mu tylko... pieniędzy.

Human Traffic powróci?

Zaczyna się weekend – mówi główny bohater Human Traffic, Jip – jedyne, co się teraz liczy to kluby, dragi, puby i imprezy. Na najbliższe czterdzieści osiem godzin odrywamy się od świata. Poszybujemy w kosmos, dalej niż zrobił to Neil Armstrong. Dziś wieczór wszystko się może zdarzyć. To może być nasza najlepsza noc w życiu…

Human Traffic – kultowy film o 48h z życia kliku młodych Brytyjczyków ujrzał światło dzienne w 1999 roku i z miejsca stał się hitem. Także w Polsce obraz Justina Kerrigana posiadał i nadal posiada spore grono fanów, którzy co jakiś czas lubią odświeżać sobie ten tytuł. Siła Human Trafiic tkwi przede wszystkim w tym, jak niepowtarzalnie oddaje klimat kultury klubowej końcówki lat 90. Film jest także swoistym manifestem pokoleniowym, wyróżniającym się dynamiczną realizacją oraz znakomitą muzyką – na ścieżce dźwiękowej usłyszymy utwory m.in. Fatboy Slima, Public Enemy, Death in Vegas i Primal Scream.

22 lata po premierze, film ma ogromną szasnę doczekać się swojej kontynuacji. Wedle zapowiedzi reżysera, Human Trafiic 2 ma być reakcją na… Brexit. W sequelu pojawią się ci sami bohaterowie, którzy będą się „jednoczyć” na imprezach na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Human Traffic – House Party Scene

Human Traffic 2 – wszystko gotowe

Film zrealizuje Justin Kerrigan – odpowiedzialny również za pierwszą część – który zdradził właśnie, że ma już gotowy scenariusz i chętnych aktorów. Jedyne, czego mu brakuje, to pieniądze na rozpoczęcie prac. Kerrigan zaznacza, że chce, aby Human Trafiic 2 był obrazem w pełni niezależnym, dlatego nie ma zamiaru podejmować współpracy z żadną dużą wytwórnią filmową. Stąd o pomoc finansową poprosił samych widzów. Na portalu Indiegogo wystartowała kampania crowdfundingowa, w której zbierane są fundusze na realizację  filmu.

Pierwsza część Human Traffic powstała poza brytyjskim przemysłem filmowym, dzięki prywatnym inwestorom, więc sequel również staramy się zrobić  w sposób niezależny. Mamy już wszystko: gotowy scenariusz, Danny’ego Dyera i większość aktorów, mamy całą rzeszę ludzi oferujących swoją muzykę i wykonanie dla nas efektów specjalnych, ekipa filmowa także jest na pokładzie. Z powodu pandemii i fatalnej sytuacji gospodarczej na świecie zabrakło nam tylko pieniędzy – informuje Kerrigan.

Human Traffic 2 reżyser prosi o pomoc finansową

kadr z filmu Human Traffic

Projekt możecie wesprzeć pod tym adresem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →