Reżyser „Human Traffic” apeluje do widzów o pomoc w nakręceniu sequela

News
Human Traffic powróci? Reżyser „Human Traffic” apeluje do widzów o pomoc w nakręceniu sequela

Justin Kerrigan twierdzi, że jest w pełni przygotowany do rozpoczęcia kręcenia Human Traffic 2. Brakuje mu tylko... pieniędzy.

Human Traffic powróci?

Zaczyna się weekend – mówi główny bohater Human Traffic, Jip – jedyne, co się teraz liczy to kluby, dragi, puby i imprezy. Na najbliższe czterdzieści osiem godzin odrywamy się od świata. Poszybujemy w kosmos, dalej niż zrobił to Neil Armstrong. Dziś wieczór wszystko się może zdarzyć. To może być nasza najlepsza noc w życiu…

Human Traffic – kultowy film o 48h z życia kliku młodych Brytyjczyków ujrzał światło dzienne w 1999 roku i z miejsca stał się hitem. Także w Polsce obraz Justina Kerrigana posiadał i nadal posiada spore grono fanów, którzy co jakiś czas lubią odświeżać sobie ten tytuł. Siła Human Trafiic tkwi przede wszystkim w tym, jak niepowtarzalnie oddaje klimat kultury klubowej końcówki lat 90. Film jest także swoistym manifestem pokoleniowym, wyróżniającym się dynamiczną realizacją oraz znakomitą muzyką – na ścieżce dźwiękowej usłyszymy utwory m.in. Fatboy Slima, Public Enemy, Death in Vegas i Primal Scream.

22 lata po premierze, film ma ogromną szasnę doczekać się swojej kontynuacji. Wedle zapowiedzi reżysera, Human Trafiic 2 ma być reakcją na… Brexit. W sequelu pojawią się ci sami bohaterowie, którzy będą się „jednoczyć” na imprezach na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Human Traffic – House Party Scene

Human Traffic 2 – wszystko gotowe

Film zrealizuje Justin Kerrigan – odpowiedzialny również za pierwszą część – który zdradził właśnie, że ma już gotowy scenariusz i chętnych aktorów. Jedyne, czego mu brakuje, to pieniądze na rozpoczęcie prac. Kerrigan zaznacza, że chce, aby Human Trafiic 2 był obrazem w pełni niezależnym, dlatego nie ma zamiaru podejmować współpracy z żadną dużą wytwórnią filmową. Stąd o pomoc finansową poprosił samych widzów. Na portalu Indiegogo wystartowała kampania crowdfundingowa, w której zbierane są fundusze na realizację  filmu.

Pierwsza część Human Traffic powstała poza brytyjskim przemysłem filmowym, dzięki prywatnym inwestorom, więc sequel również staramy się zrobić  w sposób niezależny. Mamy już wszystko: gotowy scenariusz, Danny’ego Dyera i większość aktorów, mamy całą rzeszę ludzi oferujących swoją muzykę i wykonanie dla nas efektów specjalnych, ekipa filmowa także jest na pokładzie. Z powodu pandemii i fatalnej sytuacji gospodarczej na świecie zabrakło nam tylko pieniędzy – informuje Kerrigan.

Human Traffic 2 reżyser prosi o pomoc finansową

kadr z filmu Human Traffic

Projekt możecie wesprzeć pod tym adresem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →