Rewire Festival opublikuje archiwalny występ Nicolása Jaara

News
Nicolás Jaar - występ z 2019 roku

Organizatorzy Rewire Festival zdecydowali się udostępniać sety artystów, którzy wystąpili na holenderskiej imprezie w poprzednich latach. Kogo będziemy mogli zobaczyć?

Nicolás Jaar – występ z 2019 roku

Wszystkie występy będą publikowane na stronie Bandcamp Rewire na zasadzie pay-what-you-want. Wszelkie wpływy z darowizn zostaną przekazane na cele charytatywne wybrane przez artystów lub w pełni przeznaczone dla ich współpracowników. Pierwsza partia nagrań video, która ukaże się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, pochodzi z edycji z 2019 roku. Wśród wyselekcjonowanych wykonawców znaleźli się: Nicolás Jaar, brytyjski kompozytor Kit Downes i holenderska grupa Ensemble Klang.

Chilijsko-amerykański producent Nicolás Jaar wystąpił na festiwalu w 2019 roku z dwoma różnymi zespołami. Pierwszy z nich to okolicznościowa grupa nazywająca się Nicolás Jaar & Group. Występ formacji pojawi się wieczorem, w piątek, 5 lutego. 19 lutego za to będziemy mieli okazję zobaczyć koncert Jaara z projektantem przestrzeni i artystą Vincentem de Bellevalem. Więcej informacji w tym temacie znajdziecie tutaj.

nicolas jaar - koncert z 2019 roku

Rewire Festival 2021 pod znakiem zapytania

Przypomnijmy, że mający już dziesięcioletnią tradycję Rewire Festival, odwołał swoją ubiegłoroczną edycję z powodu wciąż panującej pandemii koronawirusa. Nie wiadomo, czy festiwal odbędzie się w tym roku. Holandia objęta jest obecnie całkowitym lockdownem, który potrwa co najmniej do 1 marca.

Rewire 2019 – A Short Documentary

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Jak Nicolas Jaar przedstawił się światu. Dekada „Space Is Only Noise”

28 stycznia 2021
Rewire Festival opublikuje archiwalny występ Nicolása Jaara

Nicolas Jaar demonstruje muzykę z nadchodzącego albumu

17 lipca 2020
Rewire Festival opublikuje archiwalny występ Nicolása Jaara

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.