Rewire Festival opublikuje archiwalny występ Nicolása Jaara

News
Nicolás Jaar - występ z 2019 roku

Organizatorzy Rewire Festival zdecydowali się udostępniać sety artystów, którzy wystąpili na holenderskiej imprezie w poprzednich latach. Kogo będziemy mogli zobaczyć?

Nicolás Jaar – występ z 2019 roku

Wszystkie występy będą publikowane na stronie Bandcamp Rewire na zasadzie pay-what-you-want. Wszelkie wpływy z darowizn zostaną przekazane na cele charytatywne wybrane przez artystów lub w pełni przeznaczone dla ich współpracowników. Pierwsza partia nagrań video, która ukaże się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, pochodzi z edycji z 2019 roku. Wśród wyselekcjonowanych wykonawców znaleźli się: Nicolás Jaar, brytyjski kompozytor Kit Downes i holenderska grupa Ensemble Klang.

Chilijsko-amerykański producent Nicolás Jaar wystąpił na festiwalu w 2019 roku z dwoma różnymi zespołami. Pierwszy z nich to okolicznościowa grupa nazywająca się Nicolás Jaar & Group. Występ formacji pojawi się wieczorem, w piątek, 5 lutego. 19 lutego za to będziemy mieli okazję zobaczyć koncert Jaara z projektantem przestrzeni i artystą Vincentem de Bellevalem. Więcej informacji w tym temacie znajdziecie tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

nicolas jaar - koncert z 2019 roku

Rewire Festival 2021 pod znakiem zapytania

Przypomnijmy, że mający już dziesięcioletnią tradycję Rewire Festival, odwołał swoją ubiegłoroczną edycję z powodu wciąż panującej pandemii koronawirusa. Nie wiadomo, czy festiwal odbędzie się w tym roku. Holandia objęta jest obecnie całkowitym lockdownem, który potrwa co najmniej do 1 marca.

Rewire 2019 – A Short DocumentaryPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →