Worek prezentów od Revive Festival

Wydarzenie

Z okazji Mikołajek organizatorzy warszawskiego Revive Festival mają dla swoich fanów kilka niespodzianek.

Pierwszy prezent to ogłoszenie artysty. Do lineupu Revive Festival dołącza reprezentant polskiej agencji Urbanum i rewelacja ostatnich miesięcy – Escape To Mars! Co więcej, Niemiec wystąpi tej nocy także pod drugim aliasem – Inhalt Der Nacht.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drugi prezent to ujawnienie sceny o nazwie „Explore”, która mieścić się będzie w drugim co do wielkości pomieszczeniu. Scena Explore cechuje się tym, że grają na niej artyści będący powiewem świeżości i wnoszący coś odkrywczego do świata muzyki elektronicznej. Zagra na niej między innymi Parallx i wyżej wymieniony Escape To Mars / Inhalt Der Nacht.

Trzecim prezentem jest kalendarz adwentowy Revive. O co w tym chodzi? Codziennie, do końca miesiąca, na specjalnej grupie publikować będziemy jedno mniejsze lub większe ogłoszenie, ciekawostkę lub informację na temat Revive Festival. Wystarczy dołączyć tutaj.

Czwartym prezentem jest informacja, że pracujemy nad imprezami towarzyszącymi festiwalowi. Na jednym dniu się nie skończy!

Pierwsza pula biletów jest w bardzo zaawansowanej sprzedaży:

 

Zagrają: SHXCXCHCXSH live, Exium live, Fabrizio Rat – La Machina live, Parallax, Escape To Mars / Inhalt Der Nacht, Violent, Under Black Helmet, TBA

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →