Resketch – Bound In Binary EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/05/09
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Pomimo, iż poprzednie wydawnictwa Your Mama’s Friends oceniłem wysoko, to z perspektywy kilku miesięcy muszę przyznać, iż w pamięć mi nie zapadły. Nie przypominam sobie, bym po nie sięgał przy okazji grania setów w klubach czy zwyczajnego słuchania muzyki. Oczywiście nie przeczy to ich wysokiej jakości, jednak w moim odczuciu brakuje im „długiego okresu przydatności”. Czy podobnie będzie tym razem?
Trudno odpowiedzieć na to pytanie teraz, jedno jest jednak pewne – ’Bound In Binary EP’ autorstwa Resketcha podnosi poprzeczkę wyżej, głównie za sprawą ’Maybe’ i ’Better Times’. Ten pierwszy zaskakuje deepowym feelingiem, który przywodzi na myśl brzmienie deep-house sprzed kilku lat, kiedy nie wypadało nie posiadać w torbie najnowszych płyt Motorcitysoul czy Jimpstera.
Główną osią, wokół której obraca się 'Better Times’, jest zdecydowanie garage, choć nie brak tu wpływów innych gatunków. Resketch zgrabnie skomponował wszystkie te elementy, dając wrażenie spójności.
Na EP-ce mamy jeszcze ’Whispers’, który eksploruje podobne muzyczne rejony co dziesiątki utworów inspirowanych nowym bassem i brzmieniem a’la Dirtybird. Nie zapewni on Resketch’owi miejsca w historii muzyki tanecznej, ale wysokie pozycje w rankingach sprzedaży są całkiem realne.


Resketch – Bound in Binary ep – YMF04 by Your Mama’s FriendTracklista

01. Whispers

02. Maybe

03. Better Times

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →