Zremiksuj Kollektiv Turmstrasse i Lamb!

2 161
News
Zremiksuj Kollektiv Turmstrasse i Lamb!

Po raz kolejny każdy z Was może dostąpić zaszczytu remiksowania gwiazd muzyki elektronicznej. Tym razem swoje sample oddają do Waszej dyspozycji Kollektiv Turmstrasse i Lamb!

Kollektiv Turmstrasse wraz z portalem Junodownload ogłosili konkurs na zremiksowanie kompozycji z rewelacyjnego albumu ‚Rebellion Der Traumer‚ – ‚Schwindelig‚! Na zinterpretowanie utworu macie czas do 4 marca!
Zwycięzca oprócz wydawnia remiksu na Connaisseur zgarnie m.in. oprogramowanie Mixed In Key i Platinum Notes oraz voucher do wykorzystania na Juno. Regulamin konkursu oraz link do zakupu paczki z samplami znajdziecie tutaj.
Kollektiv Turmstrasse
Drugim konkursem, na który warto zwrócić uwagę jest ten ogłoszony przez legendę trip-hopu – Lamb! Utwór, którym możecie się zająć to pochodzący z ostatniego albumu ‚5‚ ‚Butterfly Effect‚. Nagrodą jest oczywiście wydanie remiksu jako oficjalnego oraz oprogramowanie Melodyne. Termin nadsyłania prac upływa wraz z końcem lutego. Szczegóły na temat konkursu oraz ścieżki do darmowego pobrania znajdziecie tutaj.
Lamb
Życzymy powodzenia oraz wrzućcie swoje prace również na Profil Artysty, niech Was usłyszą! 🙂