Nagrywaj sety… na kasety?

Technologia

Reloop przygotował przydatny gadżet służacy do nagrywania setów DJ-skich - Tape. Stylizowane na kasetę magnetofonową urządzenie z pewnością ułatwi życie wielu DJ-om korzystającym z tradycyjnych konsolet.

Choć firma Reloop nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród DJ-ów, ze względu na produkcję urządzeń klasy low-end (dotyczy to głównie mikserów i odtwarzaczy CD), które bardziej nadają się do domowych treningów niż profesjonalnych zastosowań, to jednak nowy produkt może zyskać grono sympatyków. Chodzi o prosty gadżet, który nie jest niczym rewolucyjnym, ale jednak bardzo przydatnym!
Reloop Tape to małe urządzenie stylizowane na kasetę magnetofonową, które służy do nagrywania setów DJ-skich oraz digitalizacji nagrań z winyli. Obsługa jest bardzo prosta – wystarczy podłączyć „kasetę” do wyjścia miksera, podpiąć pendrive do gniazda USB, wcisnąć Record i gotowe! Urządzenie zasilane jest z gniazdka elektrycznego, więc komputer nie jest nam potrzebny.
Do zgrywania numerów z winyli nawet mikser nam niepotrzebny, gdyż producent służnie pomyslał o wyposażeniu Tape w wejście phono i uziemienie.
Reloop Tape trafi do sprzedaży dopiero w styczniu 2013 roku a jego cena nie powinna przekroczyć 450 zł.
Pytanie do DJ-ów: uważacie takie urządzenia za przydatne? Oczywiście pomijamy kwestię grania setów z software i kontrolerów, gdzie nagrywanie nie stanowi żadnego problemu 🙂
fot. główne: djworx.com
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →