Rejs na zakonczenie wakacji z klubem SASSY

Eventpromo

Gdański klub SASSY zabiera swoich klubowiczów w niezapomniany rejs. Bujania się przy muzyce house nie zabraknie!

Rejs z klubem SASSY

Po raz pierwszy klub SASSY Gdańsk zabiera wszystkich chętnych na rejs po gdańskich wodach pozwalając sobie jednocześnie na odrobinę próżności. Impreza na łodzi startuje 31 sierpnia o godzinie 17:30. Przebieg rejsu? Kanałem Motławy, Portowy i dalej… dokładna trasa rejsu owiana jest jeszcze tajemnicą. Jedno natomiast jest pewne – muzyki house w tle nie zabraknie. To idealny pomysł na zakończenie wakacji.

Sassy boat

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Próżność na SASSY BOAT – próżni dje w line-upie

Muzycznymi dyrygentami rejsu będą znani z poznańskiego klubu Próżność DJ-e: Tomek Kemot Nowakowski & Łukasz Kowalka. Trójmiasto reprezentować będzie ikona imprez z muzyką house Ricardo.

Podczas imprezy będziecie mieć okazję usłyszeć również NUNO  – charyzmatyczną wokalistkę o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji, śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką Live Act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju, u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy. Aktualnie jest wokalistką dwóch zespołów: Just Friends oraz The Mooz.

Próżność na SASSY BOAT | Holiday’s End – bilety

Jeśli jesteście zainteresowani rejsem, to bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Próżność na SASSY BOAT | Holiday’s End – after

Uwaga! Wszyscy posiadacze biletu z rejsu, mogą później uczestniczyć w afterze w klubie Sassy.

PRÓŻNOŚĆ NA SASSY BOAT | HOLIDAY'S END

Biletomat.pl
120 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →