Czym jest Regime? POSŁUCHAJ

News

Posłuchaj najnowszego wydawnictwa Antoniego Sierakowskiego. Materiał ten został niedawno wydany nakładem wytwórni Regime.

Trzecie wydawnictwo w katalogu młodej wytwórni Regime Brigade to „Rivulet EPAntoniego Sierakowskiego – obiecującego producenta i DJ-a. Materiał to trzy oryginalne, autorskie kompozycje stanowiące odpowiedź artysty na współczesny wizerunek muzyczny tech-house’u.

EP-kę otwiera tytułowy „Rivulet„, który niemalże od początku zabiera w hipnotyzującą podróż charakterystyczną, głęboką linią basową i minimalistycznymi padami. Produkcja idealnie dopasowana do wschodów słońca i dużych systemów nagłośnieniowych.
Drugą pozycją jest utwór „Jay” – rozpoczynający się szalonym, kreskówkowym wręcz układem perkusyjnym i intrygującymi pętlami, aby ostatecznie w pełni rozwinąć swoje skrzydła dzięki charakterystycznym dla gatunku progrejsom i brzmieniom synthów.
„Rivulet EP” zamyka numer „Sightseeing„, czyli wyjątkowo świeży kolaż przestrzennego, klubowego grania. Przyjazne brzmienie tworzy barwna elektronika romansująca z popem. To zdecydowanie najdelikatniejsza pozycja na wydawnictwie, perfekcyjnie wieńcząca lot zaserwowany przez gospodarza.
A tak o sobie pisze coraz śmielej poczynająca sobie polska wytwórnia muzyczna: Regime to przede wszystkim kolektyw łączący kreatywnych ludzi z pasją. Staramy się zarażać szeroko pojętą sztuką, uprawianą zarówno przez naszych brygadzistów, jak i postaci, które inspirują nas na co dzień. Zaczynając od muzyki, którą promujemy, o której piszemy, którą się dzielimy, przez grafikę i street art, kończąc na własnoręcznie wykonywanych ubraniach i gadżetach. Nasze działania nie mają żadnych granic.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →