Red Bull Music Academy tym razem w Tokio!

News

Rozpoczął się proces przyjmowania zgłoszeń do tegorocznej edycji Red Bull Music Academy. W tym roku miejscem, które ugości najwybitniejszych na świecie muzyków, piosenkarzy, DJ’ów i producentów, będzie Tokio.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na www.redbullmusicacademy.com. Formularz oraz muzyczne demo można nadsyłać do siedziby głównej Akademii, w terminie od 2 lutego do 4 kwietnia 2011 roku.

W ciągu kilkunastoletniej historii Red Bull Music Academy, Polska miała swoich reprezentantów, wśród nich znaleźli się m.in.: Monosylabik (Londyn 2010), Eltron John, Kwazar (Barcelona 2009) oraz wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najlepsze 2 tygodnie w życiu! Wielka różnorodność ludzi i ich obyczajów, a jednocześnie niesamowita więź oparta na muzyce. Akademia to też spotkania, przyjaźnie, zapraszanie się na występy, czy dalsze kooperacje muzyczne, które nawiązujemy podczas Red Bull Music Academy.” zachęcając do aplikacji, komentował swój udział w Muzycznej Akademii w 2009 roku, Marcin Cisło – Kwazar.

Również międzynarodowi absolwenci poprzednich edycji Akademii – jak mistrz bitów z wytwórni Wrap Hudson Mohawke, szef Brainfeeder Flying Lotus, czy osobliwy turecka piosenkarka Ahu – często podkreślają, że było to doświadczenie, które zmieniło ich życie.

Wszyscy zainteresowani udziałem w Akademii w Tokio powinni odwiedzić stronę www.redbullmusicacademy.com, gdzie znajdą wszelkie niezbędne informacje. Najlepszym sposobem na zrozumienie zasad gry Akademii (i wzięcie w niej udziału) jest uczestnictwo w jednej z sesji wprowadzających – Infosesji Red Bull Music Academy – prowadzonych obecnie w ponad 50 krajach.

Informacje o polskich infosesjach będą na bieżąco publikowane na stronie www.redbull.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →